Acer Nitro 5 AN517-55-777p ekran kartı kaç W?

C4Baha

Centipat
Daha fazla  
Acer Nitro 5 AN517-55-777p bu cihaz elime Bulgaristan'dan geçti. Birkaç merak ettiğim nokta var ama internette hiçbir bilgi bulamadım bu cihaza dair. Ekran kartı kaç watt onu bulamadım. Yurt dışından alındığı için garanti işleri nasıl yürür onu da anlayamadım. Acer'ı aradım sağ olsunlar hiç yardımcı olmadılar. Aklımda tereddütler var şimdi bu cihaz Acer'ın en yenilerinden öyle ki adı sanı duyulmamış henüz bu yüzden korkum var.
İçerisinde iki fan var yeni model ama acaba şu meşhur Acer ısınma probleminden bu cihaz da muzdarip mi? Hiç deneyimleyen, bilen var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Acer Nitro 5 AN517-55-777p bu cihaz elime Bulgaristan'dan geçti. Birkaç merak ettiğim nokta var ama internette hiçbir bilgi bulamadım bu cihaza dair. Ekran kartı kaç watt onu bulamadım. Yurt dışından alındığı için garanti işleri nasıl yürür onu da anlayamadım. Acer'ı aradım sağ olsunlar hiç yardımcı olmadılar. Aklımda tereddütler var şimdi bu cihaz Acer'ın en yenilerinden öyle ki adı sanı duyulmamış henüz bu yüzden korkum var.
İçerisinde iki fan var yeni model ama acaba şu meşhur Acer ısınma probleminden bu cihaz da muzdarip mi? Hiç deneyimleyen, bilen var mıdır?

140W 3060 olabilir bu model şu an vatandada buna benzer bir cihaz satiliyor.

Bulgar pazarı için satiliyormuş. 12. Nesil. Isınma sorunu 2019'dan sonra düzeldi diyorlar. Yeni nesillerin videolari var. Onlarda 85 dereceyi geçmiyor.

Bunda 165Hz ekran var benimkinde 144 Hz kodu şöyle Acer Nitro 5 AN517-55-777p

130W'a kadar.
Hocam bu değer nasıldır sizce bilgisayar mühendisliği okuyorum seneye lisans derslerim başlıyor unity ue4 gibi programlara yoğunlaşmak ve boş zamanlarda oyun oynamak için kullanacağım. Ekran kartı ve soğutma konusunda biraz soru işaretlerim var. Şu anda da internetim kısıtlı olduğu için pek test etme şansım olmuyor. Yanlış bir seçim mi yaptım diye içim içimi yiyor.

Geri
Yukarı