Çözüldü Acer Nitro 5 DTS ve Realtek kurulmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dhewsob

Hectopat
Ekran kartı
rtx 3060
İşlemci
i7 12700h
Acer Nitro 5 AN515-58 bilgisayarına sahibim. Acer'ın kendi sitesinden
Realtek sürücüsünü kurmaya çalıştığımda "sistem belirtilen yolu bulamıyor" yazısı ile 0x80070003 kodlu hatayı alıyorum. Microsoft'un kendi kurduğu Realtek sürücüsü ile de DTS lisanslanmıyor. Bunların sonucunda da Nitro sense programında trueharmony kısmından herhangi bir değişiklik yapamıyorum ve sanırım bilgisayarın ses seviyesi biraz düşük kalıyor(tam olarak emin değilim belki de normal hali budur tabii ki de). Bu hataları nasıl düzeltebilirim?

@Alfa Prime

Son düzenleme:
Çözüm
Kurulum dosyasını doğrudan C: Dizini üzerinde çalıştırmayı deneyiniz. Dosya ismi uzun olduğu için, Windows'un isim sınırına takılıyor.
Varsa D: Ya da diğer disklerde de çalıştırabilirsiniz.
Örnek:

1670356966988.png
Kurulum dosyasını doğrudan C: Dizini üzerinde çalıştırmayı deneyiniz. Dosya ismi uzun olduğu için, Windows'un isim sınırına takılıyor.
Varsa D: Ya da diğer disklerde de çalıştırabilirsiniz.
Örnek:

1670356966988.png

Çözüm
@Alfa Prime ben bunu kendim buldum bana yaptığında böyle olacak şeklinde deseydin daha doğru olurdu ne yaptığın belli değildi en kolayı tek klasör içindeyken veya buraya ayıkla desen yeterli klasör içine ayıkla deyince iç içe olunca sıkıntı çıkarıyordu sen bunu Acer TrueHarmony sıkıntısı diyordun😂

Geri
Yukarı