Acer Nitro 5 FPS düşüşü ve ısınma

Cooler Master'ın her macunu kaliteli değil. Zamanında bende kullanıp memnun kalmadım. Daha kaliteli macun kullanılmalı.

Büyük ihtimal ya çakma aldın ya da süremedin, YouTube'da birkaç video izlersen güzel bir macun olduğunu görürsün.
Büyük ihtimal ya çakma aldın ya da süremedin, YouTube'da birkaç video izlersen güzel bir macun olduğunu görürsün.
OC yapmıyorsan her kaliteli termal macun iş görür, çin malı markasız ucuz termal macunları kullanma yeter.

Pardon da ne demek istediğini anlamıyorum. Cooler Master babanızın firması mı toz kondurmuyorsunuz da? Ayrıca her macunu kaliteli değil dedim. Cooler Master'ın tüm macunlarına kaliteli demekte ayrı bir kafa. Kullandığım macun CM HTK-002 termal iletkenliği 4,5 işlemci sıcaklığım 92 derece. Onu çöpe atıp Arctic MX4 termal iletkenliği 8,5 işlemci sıcaklığı 76 derece yük altında. Bu benim deneyimim. Siz hala sadece CM olduğu için savunuyorsanız buyurun devam edin. 🤣

Pardon da ne demek istediğini anlamıyorum. Cooler Master babanızın firması mı toz kondurmuyorsunuz da? Ayrıca her macunu kaliteli değil dedim. Cooler Master'ın tüm macunlarına kaliteli demekte ayrı bir kafa. Kullandığım macun CM HTK-002 termal iletkenliği 4,5 işlemci sıcaklığım 92 derece. Onu çöpe atıp Arctic MX4 termal iletkenliği 8,5 işlemci sıcaklığı 76 derece yük altında. Bu benim deneyimim. Siz hala sadece CM olduğu için savunuyorsanız buyurun devam edin. 🤣
Yahu niye durup dururken savunuyim markayı? Sırf sizin kötü deneyiminizden dolayı komple tüm markanın termal macunlarına niye çöp diyorsunuz?. Burada kalkıp bana termal macununuzun modelini söylüyorsunuz sanki ben sormadan direk cevap veriyormuşum havası vermek için ama sonra siz daha adamın termal macununun modelini sormadan cevap veriyorsunuz. Ayrıca daha termal iletkenliğin o kadar önemli bir olmadığını bilmiyorsunuz. (Tamamen önemsiz anlamında değil, o kadar önemli değil anlamında dedim.)
Niye direk kötü deneyiminiz anlatıp geçmiyorsunuz, siz Cooler Master termal macun kullanıp memnun olan büyük bir kitleyi yok sayıyorsunuz.

Yahu niye durup dururken savunuyim markayı? Sırf sizin kötü deneyiminizden dolayı komple tüm markanın termal macunlarına niye çöp diyorsunuz? Burada kalkıp bana termal macununuzun modelini söylüyorsunuz sanki ben sormadan direk cevap veriyormuşum havası vermek için ama sonra siz daha adamın termal macununun modelini sormadan cevap veriyorsunuz. Ayrıca daha termal iletkenliğin o kadar önemli bir olmadığını bilmiyorsunuz. (Tamamen önemsiz anlamında değil, o kadar önemli değil anlamında dedim.)
Niye direk kötü deneyiminiz anlatıp geçmiyorsunuz, siz Cooler Master termal macun kullanıp memnun olan büyük bir kitleyi yok sayıyorsunuz.

Bence siz anlamıyorsunuz dedim ki CM ın her macunu kaliteli değil. Üst mesajlarda görebilirsiniz. Siz bundan tüm CM macunları kalitesiz anlamını nasıl çıkarıyorsunuz anlayamadım gerçekten. CM ın kalitesiz bir macunu kullanıldıysa daha kaliteli bir macun kullanılmalı onu söylüyorum. Alınacak yeni macun kaliteli seriden CM da olabilir. 🤣 Okuduğunu anlayamıyorsun sanırım.

Bence siz anlamıyorsunuz dedim ki CM ın her macunu kaliteli değil. Üst mesajlarda görebilirsiniz. Siz bundan tüm CM macunları kalitesiz anlamını nasıl çıkarıyorsunuz anlayamadım gerçekten. CM ın kalitesiz bir macunu kullanıldıysa daha kaliteli bir macun kullanılmalı onu söylüyorum. Alınacak yeni macun kaliteli seriden CM da olabilir. 🤣 Okuduğunu anlayamıyorsun sanırım.
Bu sefer bu bu tip bir tartışmayı sürdürmeyeceğim, hem çok vaktim yok hem de her böyle bir tartışma olduğu zaman tartışma çıkmaza gidiyor, siz bildiğinizi ve ben bildiğimi yapayim olur mu?
(Ayrıca gülme emojisine gıcık oluyorum, sanki karşıdaki cahil biri gibiymiş gibi gözüküyor)

Sakin olun lütfen. Macundan kaynaklı olabilir bu arada gerçekten 30 liraya falan 2 sene önce almıştım üzerindeki yazılar silinmiş modelini atamıyorum. Yeri değil ama macun önerinizi de alırım 60 lira civarlarında bi bütçeye.

Üzerindeki yazılar silinmiş modelini atamıyorum.

Arama kısmına dxdiag yazarak laptop modelini görebilirsiniz.
Ayrıca biriniz beni dinlesin ya! Cidden hiç mi kafaya takmıyorsunuz anlamadım!
Kaspersky veya Malwarebytes ile sisteminizi taratın.
Modeli girerek kendi sitesinde ki (laptop sitesinde ki) sürücüleri indirip kurun. Ekran kartı. Bende de Acer Aspire var. Üreticinin sitesinden indirdiğimde oyun atma kasma olayları hatta Zoom'da çökme falan yaşamıştım. Ama laptop sitesinde ki sürücüleri kurunca her şey geçti. Tüm her şeyi açar oldu.
Eğer bunlar da olmazsa format atın.
Cidden dinleyen yok mu eskiden kızgın atarlardı şimdi ise dinleyen yok! Bir deneyin en azından olmadı tamam sorun başka yerde ama denemeden geçiyorsunuz!

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    34,6 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:
Arama kısmına dxdiag yazarak laptop modelini görebilirsiniz.
Ayrıca biriniz beni dinlesin ya! Cidden hiç mi kafaya takmıyorsunuz anlamadım!
Kaspersky veya Malwarebytes ile sisteminizi taratın.
Modeli girerek kendi sitesinde ki (laptop sitesinde ki) sürücüleri indirip kurun. Ekran kartı. Bende de Acer Aspire var. Üreticinin sitesinden indirdiğimde oyun atma kasma olayları hatta Zoom'da çökme falan yaşamıştım. Ama laptop sitesinde ki sürücüleri kurunca her şey geçti. Tüm her şeyi açar oldu.
Eğer bunlar da olmazsa format atın.
Cidden dinleyen yok mu eskiden kızgın atarlardı şimdi ise dinleyen yok! Bir deneyin en azından olmadı tamam sorun başka yerde ama denemeden geçiyorsunuz!
Dediğiniz şeyleri zaten yaptım üzerinde silinen yazılar macunun şırıngasındaki yazılar. aceri Nitro 5 an 515-52 modeli sitesinde ekran kartı sürüüsü bulamadım ben bi kaç update var ki en son 2019 gelmiş ::/

Sakin olun lütfen. Macundan kaynaklı olabilir bu arada gerçekten 30 liraya falan 2 sene önce almıştım üzerindeki yazılar silinmiş modelini atamıyorum. Yeri değil ama macun önerinizi de alırım 60 lira civarlarında bi bütçeye.
Arctic MX-4 fiyatına göre mükemmeldir.

Yeni konular

Geri
Yukarı