Çözüldü Acer Nitro 5 RTX 3050 Ti 75W üstüne çıkmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

emiragac6572

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. 6 ay önce Acer Nitro 5 aldım. Şimdi fark ediyorum ekran kartı Max watt ı 95 iken stres testinde veya zorlayacak oyunlarda MX 75 watt görüyor çözümü nedir acaba? Ekran kartı RTX 3050 Ti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
bazı laptoplarda dynamic boost için cihaz üreticisinin yazılımından performans moduna almak gerekiyor. bendeki lenovo öyle mesela, vantage yazılımından performansa alınca ekran kartı full güce çıkıyor.
Kanka gerektiği kadar çekiyor benim bildiğim.

bazı laptoplarda dynamic boost için cihaz üreticisinin yazılımından performans moduna almak gerekiyor. bendeki lenovo öyle mesela, vantage yazılımından performansa alınca ekran kartı full güce çıkıyor.

Çözüm
Tam özelliklerini söyler misin cihazın.
acer nitro 5 intel core i5 12500 H RTX 3050 ti [4gb] 16 gb ram

Bazı laptoplarda Dynamic Boost için cihaz üreticisinin yazılımından performans moduna almak gerekiyor. Bendeki Lenovo öyle mesela, vantage yazılımından performansa alınca ekran kartı Full güce çıkıyor.

Tamam buldum NitroSense'te varmış stres test yapıp geliyorum

stres test yaptım 86 watt a kadar çıktı normalmi tam 95 olmaması

acer nitro 5 intel core i5 12500 H RTX 3050 ti [4gb] 16 gb ram

Tamam buldum NitroSense'te varmış stres test yapıp geliyorum

stres test yaptım 86 watt a kadar çıktı normalmi tam 95 olmaması
normal gibi hocam, işlemci ile ortak kullanılıyor boost için bir kısım güç, ısı değerleri nasıldı

Geri
Yukarı