Acer Nitro 5 vs Lenovo IdeaPad Gaming 3

750-900 TL arasında değişiyor markaya göre.

8 GB DDR5 RAM fiyatı markaya göre değişiyor.

RAM'in özelikleri 8 GB DDR5 RAM diye aratın bakın ortlama fiyatlara.

@n1tronn
Arkadaşım şu anda ekleyeceğim laptopun bütçeni aştığının tamamen farkındayım.
Maksadım daha üst ve pahalı bir laptop önermek değil ama böyle bir laptop olduğunun farkında olmadan laptop alırsan sonra pişman olabilirsin.
En azından gör diye ekliyorum.
Görmüş olursan bunu alamasan bile diğer laptopları aldığına pişman olmazsın en azından.

Ekran kartı çok çok daha iyi ama tek fark ekran kartı ve işlemci değil.
Nitro 16'lar yeni çıktı ve malzeme kalitesi bakımından da Nitro 5'lerden çok üstün.
Bütçeni zorlama şansın var ise alabileceğin en iyi laptop aşağıdakidir:
Malesef 26.800 TL. RTX 4050

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yukarıda yazdım ama önemine binaen tekrar: Tek fark videolarda gördüğün devasa FPS farkı değil. Malzeme kalitesi açısından da Nitro 16, Nitro 5'ten de Lenovo'dan da çok daha iyidir.

Umarım imkan bulabilirsin.
İyi geceler.

Son düzenleyen: Moderatör:
@n1tronn
Arkadaşım şu anda ekleyeceğim laptopun bütçeni aştığının tamamen farkındayım.
Maksadım daha üst ve pahalı bir laptop önermek değil ama böyle bir laptop olduğunun farkında olmadan laptop alırsan sonra pişman olabilirsin.
En azından gör diye ekliyorum.
Görmüş olursan bunu alamasan bile diğer laptopları aldığına pişman olmazsın en azından.

Ekran kartı çok çok daha iyi ama tek fark ekran kartı ve işlemci değil.
Nitro 16'lar yeni çıktı ve malzeme kalitesi bakımından da Nitro 5'lerden çok üstün.
Bütçeni zorlama şansın var ise alabileceğin en iyi laptop aşağıdakidir:
Malesef 26.800 TL. RTX 4050

Yukarıda yazdım ama önemine binaen tekrar: Tek fark videolarda gördüğün devasa FPS farkı değil. Malzeme kalitesi açısından da Nitro 16, Nitro 5'ten de Lenovo'dan da çok daha iyidir.

Umarım imkan bulabilirsin.
İyi geceler.
Hocam attiğiniz fiyata yakın bide bu var nasıl ?

Yeni konular

Geri
Yukarı