Acer Nitro 5 vs Rog Strix G15

36'ya ne bekliyorsun az anlatsana sen.
Ama sen anlamazsın sen paranı çöpe atacak insanlardansın zaten. ilk yorumlarda bunu kabul de ediyorsun. O yüzden git kapının önünde kendi kendine oyna. Milletin aklını da bulandırma.

Senin cihazının umurumda olmadığını söylemiştim zaten, ben alacağım cihaza bakarım.
O zaman millete bilip bilmeden tavsiye verme.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ama sen anlamazsın sen paranı çöpe atacak insanlardansin zaten ilk yorumlarda bunu kabulde ediyorsun o yüzden git kapının önünde kendine oyna milletin aklınızda bulandirma
Giriş seviyesi cihazlarda 95 derece görüyor, azıcık piyasayı bilsen ayar çekilmeden neredeyse tüm giriş seviye cihazların 95 olduğunu bilirdin :D

Ama sen anlamazsın sen paranı çöpe atacak insanlardansın zaten. ilk yorumlarda bunu kabul de ediyorsun. O yüzden git kapının önünde kendi kendine oyna. Milletin aklını da bulandırma.

O zaman millete bilip bilmeden tavsiye verme.
Yok veriyorum, ağla.

Geçen gün 17'ye 2050 F15 alıyordun bunu bana sen mi diyorsun? Legion soğutması ROG'dan daha mı iyi :D
Almıyordum sadece kronik sorunlarını sordum tuf'un model numarasına göre değişiyor dün arkadaşla konuştuk anlattı senin gibi toxic değil en azından ki ben 15500 gibi bir fiyata nitro 5 3050 alabiliyordum zamlanmasa legion rog'dan daha kaliteli istediğin kadar fanboyluk yap.

Almıyordum sadece kronik sorunlarını sordum tuf'un model numarasına göre değişiyor dün arkadaşla konuştuk anlattı senin gibi toxic değil en azından ki ben 15500 gibi bir fiyata nitro 5 3050 alabiliyordum zamlanmasa legion rog'dan daha kaliteli istediğin kadar fanboyluk yap.
Evet, fanboyda olduk. Bakayım neler olmuşum;
25 ms panel fanboyu
Excalibur fanboy
Monster hateri
HP fanboy
Acer fanboy
Asus çalışanı
Asus fanboy
Lenovo fanı da olacağım umarım, yakında bana bunu da verirler herhalde. Pentium cihazla aynı tasarımı kullanan Legion alabilirsin.

Giriş seviyesi cihazlarda 95 derece görüyor, azıcık piyasayı bilsen ayar çekilmeden neredeyse tüm giriş seviye cihazların 95 olduğunu bilirdin :D

Yok veriyorum, ağla.
Ben hiç bir yerde 95 derece çalışan ve sıkıntı yasamiyan laptop görmedim bir ilksin adam kocaman yazmış Max 95 derece sen diyorsun ki 100 derecede oynarsın rahat rahat Okey sen haklısın git kendi bilgisiyari da dene 😁

Evet, fanboyda olduk. Bakayım neler olmuşum;
25 ms panel fanboyu
Excalibur fanboy
Monster hateri
HP fanboy
Acer fanboy
Asus çalışanı
Asus fanboy
Lenovo fanı da olacağım umarım, yakında bana bunu da verirler herhalde. Pentium cihazla aynı tasarımı kullanan Legion alabilirsin.
Sen cehaletin fanboyu olursun anca 😁

Ben hiç bir yerde 95 derece çalışan ve sıkıntı yasamiyan laptop görmedim bir ilksin adam kocaman yazmış Max 95 derece sen diyorsun ki 100 derecede oynarsın rahat rahat Okey sen haklısın git kendi bilgisiyari da dene 😁
TUF
Victus
Nitro
Az bunlara bak laf atmadan önce, bir de noktalama işareti kullan.

Yok veriyorum, ağla.
Hocam merak ettim niye böyle konular açıp garip cevaplar veriyorsunuz? İnsanların sizin bilmediğinizi sanarak cevap vermesini okumak eğlenceli tabii :D

Yazacağım son şey şu eğer christretss kullanıcısı gibi ben paramı çöpe atmak istiyorum diyorsanız Asus rog laptop alırsınız. Herkese kolay gelsin iyi forumlar.

Geri
Yukarı