Acer Nitro AN51545 donuyor

Dresza

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Hepsiburada'dan Acer Nitro AN51545 denen bilgisayarı aldım. Geleli 10 gün oluyor ama bu 10 gün içerisinde aşağıda gördüğünüz hata oluyor, bu hafta 2 kez daha oldu. Ben anlamadığımdan bir şey de diyemiyorum, yardımcı olabilir misiniz? Sizce bu cihaz bozuk mu servise gönderip iade raporu alıp iade edebilir miyim yoksa bilgisayar üzerinden bir ayar yapılabilir mi? Bu sorunun yaşanmaması için.

Dosya Ekleri

• 57A49D04-6C14-4AAE-B133-FF7265F629C1.jpeg
    57A49D04-6C14-4AAE-B133-FF7265F629C1.jpeg
    118,5 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, Hepsiburada'dan Acer Nitro AN51545 denen bilgisayarı aldım. Geleli 10 gün oluyor ama bu 10 gün içerisinde aşağıda gördüğünüz hata oluyor, bu hafta 2 kez daha oldu. Ben anlamadığımdan bir şey de diyemiyorum, yardımcı olabilir misiniz? Sizce bu cihaz bozuk mu servise gönderip iade raporu alıp iade edebilir miyim yoksa bilgisayar üzerinden bir ayar yapılabilir mi? Bu sorunun yaşanmaması için.

Sıcaklıktan dolayı mavi ekran verip kapanıyor olabilir mi? Isı değerlerine bakabilir misin MSI Afterburner ile?

Son düzenleyen: Moderatör:

Hata veren dosya bildiğim kadarıyla NVIDIA sistem dosyası. DDU ile sürücüyü kaldırıp tekrar kurmayı deneyebilirsiniz.
Ddu için bu yardımcı olacaktır: Rehber: DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi

Cihaz Windows kurulu mu geldi?

Hayır FreeDOS geldi.

Sıcaklıktan dolayı mavi ekran verip kapanıyor olabilir mi? Isı değerlerine bakabilir misin MSI Afterburner ile?

Hayır sıcaklıktan değil eminim çünkü Chrome'dayken bile donup hatayı veriyor.

Ne yaparken bu oluyor?

Yani Steam'den NBA indiriyordum bir baktım donmuş sonra bu hata çıktı kapanıp açıldı. Neyse Chrome'a gireyim daha önce de olmuştu diye önemsemedim baktım yine aynısı oldu.

İade edin aynı PC ile ben de cebelleştim anakartı patlak bu serinin. Hala neden satıyorlar anlamıyorum.

Hepsiburada ile görüştüm iade edin diyor ama ellerine ulaşınca servis raporu falan isterler mi bilmiyorum.

Hayır FreeDOS geldi.

Hayır sıcaklıktan değil eminim çünkü Chrome'dayken bile donup hatayı veriyor.

Yani Steam'den NBA indiriyordum bir baktım donmuş sonra bu hata çıktı kapanıp açıldı. Neyse Chrome'a gireyim daha önce de olmuştu diye önemsemedim baktım yine aynısı oldu.

Hepsiburada ile görüştüm iade edin diyor ama ellerine ulaşınca servis raporu falan isterler mi bilmiyorum.
Servis raporu kısmını onlar hallediyor zaten. Siz yollayın iade edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı