Acer Nitro AN517-52 alınır mı?

Bütçe
15000
Niye ne var Clevo da bilmediğim için soruyorum.

Isınma sorunu vs. oluyor. Kendim Clevo kasa kullanıyorum, pek oyun oynamadığımdan sorun yaşamıyorum önceliğim 17.3" olduğundan dolayı almıştım ama haftada 1 oyuna girdiğimde 85-90 dereceleri görüyor açıkçası. Cihaz A7 v13.2 bu arada.

Dell Gaming G15'i YouTube'da da görmüştüm. Göz önünde bulunduracağım, teşekkürler.
Bunu alıp 8 GB RAM ekle bunu al MSI GL kasa kullanıyor:
Teşekkürler
Bunu alıp 8 GB RAM ekle bunu al MSI GL kasa kullanıyor:
Teşekkürler
i5 10300h çok ısınıyor tavsiye etmem.
Bilgilendirme için teşekkürler.
Monster bakacaksan eğer A5 V18.1 veya V18.2 serilerine bak. İlla ki 17.3" şart ise A7 V11.X serisine bakabilirsin.
İnternetteki yorumlarda Monster'ın kalitesiz malzeme kullandığını ya da çok ısındığını söylüyorlardı. Yoksa ben de Monster'ı kendime daha yakın hissediyorum :)

Son düzenleme:
İnternetteki yorumlarda Monster'ın kalitesiz malzeme kullandığını ya da çok ısındığını söylüyorlardı. Yoksa ben de Monster'ı kendime daha yakın hissediyorum :)

Dediğim serilerde bu sorun yok, zaten özellikle A5 v18.1 ve v18.2'yi belirtmemin sebebi buydu. Hatta çok çok iyi bir modeldir, MSI'ın bazı kasalarından çok daha iyi diyebilirim hatta. Monster %95 Clevo kasa kullanır Abra serisinde. Bu önerdiğim Tongfang kasa olan %5'lik dilimin içinde olan modeldir. Bu yüzden Monster ısınıyor gibi konuları çokça görebilirsin. %5'lik dilimin içinde olan kasa modeli gerçekten iyidir.

Dediğim serilerde bu sorun yok, zaten özellikle A5 v18.1 ve v18.2'yi belirtmemin sebebi buydu. Hatta çok çok iyi bir modeldir, MSI'ın bazı kasalarından çok daha iyi diyebilirim hatta. Monster %95 Clevo kasa kullanır Abra serisinde. Bu önerdiğim Tongfang kasa olan %5'lik dilimin içinde olan modeldir. Bu yüzden Monster ısınıyor gibi konuları çokça görebilirsin. %5'lik dilimin içinde olan kasa modeli gerçekten iyidir.
Bilgiler için teşekkürler. Çok yardımcı oldu.

@joshamwerk Isınmıyor da ben mi yanlış söylüyorum? Bu işlemciyle Acer de ısınıyor, ASUS da HP de. Isınmıyorsa söyle.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dell Gaming G15'i YouTube'da da görmüştüm. Göz önünde bulunduracağım, teşekkürler.

Teşekkürler

Teşekkürler

Bilgilendirme için teşekkürler.

Lenovo Yoga Creator 7 15IMH05 aldım hocam 14500TL'ye Vatan'dan. i7 10. Nesil 16GB RAM 1TB SSD(Okuma: 3200MB/s) GTX1650

Geri
Yukarı