Acer Nitro AN517-54 alınır mı?

Bütçe
20000
Uzu.

Uzun süreli kullanımda haklı olabilirsiniz hocam fakat deneyimime göre herhangi bir ısınma sorunu almamıştım bu yüzden tavsiye ediyorum arkadaş nasıl bir kullanım gösterecekse ona göre alması gerekiyor o yüzden tam olarak bir şey söyleyemiyorum.

Excalibur benim de elimden geçti, kesinlikle alinmaz. Attigim victusu alabilir fazla konu dışına cikmiyalim.

Hocam haklısınız yeni kasalarda bu kadar büyük bir ısınma söz konusu değil fakat şu an elimde Acer marka laptop da var HP marka laptopta ve az bir yük yüklendiği anda ciddi ısınma sorunu yaşıyorum ve o kadar da eski sayılmaz bu laptoplar fakat tabii ki arkadaşın attığı laptop iş görecektir eğer imkanın varsa Casper Excalibur almanı tavsiye ederim herhangi bir sorun çıkmıyacağı gibi oyunlarda optimizasyon sorunu çıkarmamaktadır.

Casper Excalibur kullanıcısıyım sorun ısı 97 ve 103 dereceyi gördüm TAA ki aldıktan 3 ay sonra termal macunu kyranaut ile değiştirinceye kadar ve sağ taraf ta diğer laptoplar gibi ısınıyor.

Casper Excalibur kullanıcısıyım sorun ısı 97 ve 103 dereceyi gördüm TAA ki aldıktan 3 ay sonra termal macunu kyranaut ile değiştirinceye kadar ve sağ taraf ta diğer laptoplar gibi ısınıyor.

Siz ne yapmışsınız be öyle bu konuda hak vermeliyim o zaman uzun süreli kullanıcısı değildim fakat beni idare etmişti dediğiniz gibi konu dışına fazla çıkmadan attığınız victus gayet kullanılabilir bir bilgisayar aynı şekilde bende tavsiye ederim. En kötü seçenekte yan monitör alırsınız 2 ekran 1 kasa şeklinde kullanırsınız.

Yorumlar için teşekkürler özellikle ekranın boyutundan dolayı secmiştim ama ısınma sorunları varsa fikrimi değiştirebilirim. Ayrıca önerdiğiniz victus 8gb ram sanırım 16gb ram daha iyi olur diye düşünüyorum

Siz ne yapmışsınız be öyle bu konuda hak vermeliyim o zaman uzun süreli kullanıcısı değildim fakat beni idare etmişti dediğiniz gibi konu dışına fazla çıkmadan attığınız victus gayet kullanılabilir bir bilgisayar aynı şekilde bende tavsiye ederim. En kötü seçenekte yan monitör alırsınız 2 ekran 1 kasa şeklinde kullanırsınız.
ben elektronikçiyim çizim yaptığım programlardan ötürü 12 bin küsür tl idi o zamanlar en ucuzu casper di ondan almıştım he ben memnunum zaten aslında bakarsanı 105 dereceye kadar ısı koruma sistemi eklemişler yani 105 ten sonrası erimeye yol açıyor zaten tabiki fark edip gerekli şeyleri yaptım laptopa hatta müşteri hizmetlerini arayıp koydukları termal macun için büyük bir azar işittiler benden şuan hala kullanıyorum aslında casper gelişmekte olan bir firma ancak ülkemizin olmayan üretim sahalarından dolayı piyasada tutunmaya calışıyor ve ürettikleri anakart emin olun çok ta kötü bir anakart değil. şuan da da aldığım en yüksek sıcaklık 82 dir.

Yorumlar için teşekkürler özellikle ekranın boyutundan dolayı secmiştim ama ısınma sorunları varsa fikrimi değiştirebilirim. Ayrıca önerdiğiniz victus 8 GB RAM sanırım 16 GB RAM daha iyi olur diye düşünüyorum.

Arkadaşların dediği gibi ısınma sorunları yeni kasada önemli bir etkiye sahip olmayacaktır. Ayrıca ekran kartı güçlü olduktan sonra RAM'i dert etmeyiniz fakat tabii ki de 16 GB RAM daha iyi olacaktır.

Yorumlar için teşekkürler özellikle ekranın boyutundan dolayı secmiştim ama ısınma sorunları varsa fikrimi değiştirebilirim. Ayrıca önerdiğiniz victus 8 GB RAM sanırım 16 GB RAM daha iyi olur diye düşünüyorum

Victusta DDR5 RAM var onunda farkını hissedersiniz. Ayrıca RAM sonradan takılabilen bir şey.

Arkadaşların dediği gibi ısınma sorunları yeni kasada önemli bir etkiye sahip olmayacaktır. Ayrıca ekran kartı güçlü olduktan sonra RAM'i dert etmeyiniz fakat tabii ki de 16 GB RAM daha iyi olacaktır.

İllaki edecektir ısınma sorunları şu anki tüm laptoplarda kronik bir halde bakımını ve temizliğini aksatmaması lazım 2 ayda bir termal macun öneriyorum.https://www.amazon.com.tr/Termal-Grizzly-TG-K-001-RS-Kryonaut-iletken/dp/B011F7W3LU/ref=sr_1_1?adgrpid=120387212095&gclid=Cj0KCQjw2MWVBhCQARIsAIjbwoNY66rg6RU4c9_5Cu-4YkwxPzwrUPSDTCDuFQwi7G1gevOL3aaUcmwaAnLEEALw_wcB&hvadid=599854135886&hvdev=c&hvlocphy=21362&hvnetw=g&hvqmt=e&hvrand=320773954861752397&hvtargid=kwd-299009050033&hydadcr=9891_2228860&keywords=thermal%2Bgrizzly%2Bkryonaut&qid=1655807299&sr=8-1&th=1

Sıcaklık ile alakalı probleminizi rahatlıkla çözecektir. Eğer ısı problemi yaşarsanız gözünüz kapalı alın.

Hocam haklısınız yeni kasalarda bu kadar büyük bir ısınma söz konusu değil fakat şu an elimde Acer marka laptop da var HP marka laptopta ve az bir yük yüklendiği anda ciddi ısınma sorunu yaşıyorum ve o kadar da eski sayılmaz bu laptoplar fakat tabii ki arkadaşın attığı laptop iş görecektir eğer imkanın varsa Casper Excalibur almanı tavsiye ederim herhangi bir sorun çıkmıyacağı gibi oyunlarda optimizasyon sorunu çıkarmamaktadır.

HP ve Acer'ı gömüp üstüne bir de Excalibur öven ilk defa görüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı