Acer Nitro KG242YP alınır mı?

Bütçe
2000
Sanırım tercihimi ASUS'tan yana kullanacağım fakat şöyle bir sorum daha var.

Asus Tuf Gaming Vg249Q1R​

Bu monitörün fiyatı Amazon sitesinde 1561,82 TL iken nasıl oluyor da Trendyol, Gittigidiyor gibi sitelerde 2150 TL fiyattan satılıyor? Amazon yorumlarında da çoğu kişi ışık sızmasından bahsetmiş böyle bir şey olma riski var mıdır? Ve olursa ışık sızması benim karanlık ortamda oyun oynamama falan engel olur mu?

Bu monitörün fiyatı Amazon sitesinde 1561,82 TL iken nasıl oluyor da Trendyol, Gittigidiyor gibi sitelerde 2150 TL fiyattan satılıyor? Amazon yorumlarında da çoğu kişi ışık sızmasından bahsetmiş böyle bir şey olma riski var mıdır? Ve olursa ışık sızması benim karanlık ortamda oyun oynamama falan engel olur mu?
İndirimdedir hocam? Bir de o monitörü almanızı önermem, ışık sızması bir yana ghosting sorunuda var.

Bu Asus monitördeki ışık sızması aşırı derecede fazla, amazondan sıfır aldım aldığım gibi geri yolladım gündüz bile deniz feneri gibi parlıyordu, isterseniz resmini atayım.

167203173_278578140527110_2388023582445737498_n.jpg

Forumdan birkaç kişide daha aynı sorun oluşmuş ama siz bilirsiniz. Acer kötü değil hocam. RG241YP modelini kullanıyorum panel olarak aynılar. Işık sızması en az olan modellerdendir.

Son düzenleme:
Bu ASUS monitördeki ışık sızması aşırı derecede fazla, Amazon'dan sıfır aldım aldığım gibi geri yolladım gündüz bile deniz feneri gibi parlıyordu, isterseniz resmini atayım.

Eki Görüntüle 949763

Forumdan birkaç kişide daha aynı sorun oluşmuş ama siz bilirsiniz. Acer kötü değil hocam. RG241YP modelini kullanıyorum panel olarak aynılar. Işık sızması en az olan modellerdendir.

Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler. Uygun fiyatlı deyip alacaktım iyi ki konu açıp sormuştum.

Yeni konular

Geri
Yukarı