Acer Nitro serisi laptopları önermeyin

Vakıf olmadığım için pek bilgim yok fakat merak ediyorum mesela Asus'un TUF modelleride 144hz fakat 25ms panelmiş. Bu ms ve ghosting muhabbetlerinin bu marka ve modelde de olması gerekmez mi ? Yoksa yalnızca Acer markasına ait bir sorun mu bu ? Neden Asus için bu konuyu gündeme getirmeyipte sürekli Acer için getiriyorsunuz ? Cevaplarsanız sevinirim.
Acer Nitro'yu başkalarına önerenlere ve alacak arkadaşa yanıttır hem kendi hem başka insanların yorumlarıyla delillerle hiçbir fan boyluk yoktur delillerle aşağıdadır.

-Acer diğer marka laptoplara oranla ucuz olması.
Kalitesiz panel kullanı mıdır? Ucuz işçiçilik kalitesiz malzeme kullanımındandır.

-Kendi sitesinde gerçek 3ms gecikmekli panllere panel logosuna basıp diğer 144Hz ekranlara basmıyor ayrıca bu ekranların 25ms olduğunu kronik ghostingli olduğu açıktır. Kendi sitelerinde dahi laptopum 25 ms olduğunu öğrenmeye çalışıyorsun bilgi verilmiyor yazılmıyor söylenmiyor. Aynısını Monster'da yapıyor arayınca söylüyorlar.

-Acer'in kendi sitesinden alınmş görselleride aşağıda paylaşacağım.

-"Hayır bende ghosting yok sallama" diyenleri ghosting testlerini delilli olarak payşlaşmasını talep ediyorum." paylaşım yaparken ekkran görüntüsü alarak değil kaliteli bir telefonla çekip altta panelin altındaki Acer yazısı görüntüleyerek.

-Acer alınmaz diye bir şey yok. Gerçek 3 msler alınır. Gerçek 3ms Acer'ler logolarına yazıyor.

-Attığınız ucuz Acer lapoptların Acer'in resmi sitesinde dahi ekranlarının kaç ms olduğu yazmıyor.

-Bunların hepsini ben sallıyorsam Acer'i karalıyorsam eğer buyurun aşağıda farklı birkaç arkadaşın sorunlarınıda kendi yorumlarından paylaşıyorum.

Bunların hepsini bilip de burada utanmadan millete Acer öneremem. Bu adiliktir, bilip vatandaşı dolandırmaktır.

-Bu aşağıdaki görsellerdeki arızalar değil tamamen dandik panel kullanıldığı içindir.

Reddit'te yazanlar var çeşitli forumlarda yazanlar vardır.

Bu başlığı ben atmadım admin attı.

Vakıf olmadığım için pek bilgim yok fakat merak ediyorum mesela ASUS'un TUF modelleride 144Hz fakat 25ms panelmiş. Bu ms ve ghosting muhabbetlerinin bu marka ve modelde de olması gerekmez mi? Yoksa yalnızca Acer markasına ait bir sorun mu bu? Neden ASUS için bu konuyu gündeme getirmeyipte sürekli Acer için getiriyorsunuz? Cevaplarsanız sevinirim.

Tek Acer kullanıyor sanıyor çünkü 😂😂

Adam kendi görüşünü belirtmiş fazla abartıyorsunuz ki haklı olduğu yerlerde var.

Böyle bir konu böyle açılmaz dostum. Böyle açılır;

Kimse size laf etmedi, öncelikle hatalı olduğunu düşündüğünüz şeylerin kanıtını bulun. Sonra açın. Bu sorun bir tek sizde olabilir. Eğer böyleyse rezil olursunuz.

Haklı olduğu yerler var evet fakat insanlara önerirken 25 msi göz algılamiyor diye öneriyor. Var mı böyle bir şey ? Kimin parasını çöpe attırıyor ?
Ozaman bassınlar panele 144hz 25ms tir diye?
Sebep ne ?

Adam kendi görüşünü belirtmiş fazla abartıyorsunuz ki haklı olduğu yerlerde var.

Haklı olduğu yerler evet var fakat üslup yanlış. İnsanlara sanki ona saldırıyorlar gibi tepki veriyor arkadaş.
Haklı olduğu yerler var evet fakat insanlara önerirken 25 msi göz algılamiyor diye öneriyor. Var mı böyle bir şey ? Kimin parasını çöpe attırıyor ?
Ozaman bassınlar panele 144hz 25ms tir diye?
Sebep ne ?

Dostum hem 24Ms hem 1 MS hem de 0.5 MS monitör denedim. Açıkçası aralarında ben hala pek bir fark göremiyorum.

Acer Nitro'yu başkalarına önerenlere ve alacak arkadaşa yanıttır hem kendi hem başka insanların yorumlarıyla delillerle hiçbir fan boyluk yoktur delillerle aşağıdadır.

-Acer diğer marka laptoplara oranla ucuz olması.
Kalitesiz panel kullanı mıdır? Ucuz işçiçilik kalitesiz malzeme kullanımındandır.

-Kendi sitesinde gerçek 3ms gecikmekli panllere panel logosuna basıp diğer 144Hz ekranlara basmıyor ayrıca bu ekranların 25ms olduğunu kronik ghostingli olduğu açıktır. Kendi sitelerinde dahi laptopum 25 ms olduğunu öğrenmeye çalışıyorsun bilgi verilmiyor yazılmıyor söylenmiyor. Aynısını Monster'da yapıyor arayınca söylüyorlar.

-Acer'in kendi sitesinden alınmş görselleride aşağıda paylaşacağım.

-"Hayır bende ghosting yok sallama" diyenleri ghosting testlerini delilli olarak payşlaşmasını talep ediyorum." paylaşım yaparken ekkran görüntüsü alarak değil kaliteli bir telefonla çekip altta panelin altındaki Acer yazısı görüntüleyerek.

-Acer alınmaz diye bir şey yok. Gerçek 3 msler alınır. Gerçek 3ms Acer'ler logolarına yazıyor.

-Attığınız ucuz Acer lapoptların Acer'in resmi sitesinde dahi ekranlarının kaç ms olduğu yazmıyor.

-Bunların hepsini ben sallıyorsam Acer'i karalıyorsam eğer buyurun aşağıda farklı birkaç arkadaşın sorunlarınıda kendi yorumlarından paylaşıyorum.

Bunların hepsini bilip de burada utanmadan millete Acer öneremem. Bu adiliktir, bilip vatandaşı dolandırmaktır.

-Bu aşağıdaki görsellerdeki arızalar değil tamamen dandik panel kullanıldığı içindir.

Reddit'te yazanlar var çeşitli forumlarda yazanlar vardır.

Bu başlığı ben atmadım admin attı.

Sadece Nitro değil. TUF ve Abra'yı da yanına ekleyelim. Casper seni de unutmadım.

Gaming ayağına kalitesiz alet alıp kazıklanıyorsunuz bütün sorun burdan kaynaklı. Oyun için laptop bana hala komik geliyor. İş, render vs. için bilemiyorum.

2000'li yıllardaki gibi parça parça alıp kasa toplayıp monitör almakta bana komik geliyor :) Evlerde koskocaman yer kaplayan monitör ve kasalar vs. En son 2003'de kasa topladım. 2007'den beride laptop kullanıyorum oyun ve diğer herşey için. Sonuçta laptopla da oyun oynanıyor. Paran varsa kalitelisini de alıyorsun.

Geri
Yukarı