Acer NitroSense trueharmony ayarı yapılmıyor

MiniRayss02

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci + Editör
1695924852987.png

Arkadaşlar o ses kısmı renkli değil ve üstünde çizgi var, ve modları seçebiliyorum fakat seçsem de ses aynı çıkıyor.

Tüm sürücüler güncel.

Son düzenleyen: Moderatör:
DTS kurun ve etkinleştirn (Kendi etkinleşir). Yoksa DTS destekli olduğu için TrueHarmony çalışmaz.
1695974347533.png

Yardım eder misin hiç bir şey anlamadım bu DTS uygulamasından.

DTS kurun ve etkinleştirn (Kendi etkinleşir). Yoksa DTS destekli olduğu için TrueHarmony çalışmaz.
Seri no ile baktım Acer sitesinden Wave istiyor Wave de ise açamıyorum, uzlamsal ses den seçemiyorum.
1695975428327.png

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1960413

Arkadaşlar o ses kısmı renkli değil ve üstünde çizgi var, ve modları seçebiliyorum fakat seçsem de ses aynı çıkıyor.

Tüm sürücüler güncel.
Bende de Nitro 5 serisinden var. Benim de NitroSense üzerinde TrueHarmony ayarı yapılmıyor. Çok önceden yapılıyordu ilk aldığımda. Sonra format attım, klavyedeki NitroSense tuşunun işlevi bile gitti. NitroSense'i kaldırıp

Buradan tekrar yüklemek belki işe yarayabilir.

Bende de Nitro 5 serisinden var. Benim de NitroSense üzerinde TrueHarmony ayarı yapılmıyor. Çok önceden yapılıyordu ilk aldığımda. Sonra format attım, klavyedeki NitroSense tuşunun işlevi bile gitti. NitroSense'i kaldırıp

Buradan tekrar yüklemek belki işe yarayabilir.
Toplamda 3 Kere 2 Nitro'ma format attım. Ama böyle birşey ile karşılaşmadım. Garip.

Geri
Yukarı