Acer Predator Helios 16 alınır mı?

İki tane silgi veya kitap öneririm.
Altını açık tutma mantığı eskiden yıllar önce uyguluyordum masanın köşesine falan denk getiriyordum fan yerini ama ben masa üzerinde kullanıyorum genelde o yüzden soğutucu düşünmüştüm. Yani diğer türlü kitabı ısıtıyor gene aynı mantık, en azından soğutucuların delikli açık oluyor gövdesi falan bilmiyorum işe yarayan bi model varsa almak istiyorum açıkçası.

Altını açık tutma mantığı eskiden yıllar önce uyguluyordum masanın köşesine falan denk getiriyordum fan yerini ama ben masa üzerinde kullanıyorum genelde o yüzden soğutucu düşünmüştüm. Yani diğer türlü kitabı ısıtıyor gene aynı mantık, en azından soğutucuların delikli açık oluyor gövdesi falan bilmiyorum işe yarayan bi model varsa almak istiyorum açıkçası.
Ayaklarının altına silgi koyup kullanıyorum sabit olacağında sorun olmuyor.

Aynı cihazın i9'lu versiyonu mu var sizde hocam tam anlayamadım bir de Dell güç kullanımını limitliyor mu HP gibi?

Bu arada sıvı metal soğutma var mıydı Acer Helios'ta?

Acer tercih ettim aldım umarım pişman olmayız hadi hayırlısı.

Hocam laptopu aldınız mı memnun musunuz? Fan sesi nasıl? Performansı nasıl? Cevaplarsanız sevinirim.

Hocam laptopu aldınız mı memnun musunuz? Fan sesi nasıl? Performansı nasıl? Cevaplarsanız sevinirim.
Gayet memnunum, dengeli modda kullanırken bile RDR2 vs. aaa oyunlarda en yüksek ayarlarda oynuyorum fan sesi hiç yok gibi, turboya alınca ama böyle bi ses yok yani uçak uçuyor sanki ama ben gerek duymuyorum o moda almaya zaten fps değerleri falan tatmin edici, ısınma sorunu falan çok önyargı vardı ama ben hiç bi sıkıntı yaşamıyorum şu zamana kadar şükür. Tavsiye ederim diğer 4080lilere göre fiyat olarak cazip çünkü.

Aldığım zamandan bu yana oynadığım oyunlar;

GTA V, FC24, RDR2, Battlefield 1, CS2

Almayı düşünen çok detaylı görmek isteyen arkadaşlara müsait zamanımda video vs. atabilirim.

Son düzenleme:
Aldım iki haftadır kullandım ama ekranı karemsi duruyor. 16:9 normale alışmışken 16:10 geliyor. 4 cm kısa 17 inç eski tip ekranlardan Bir tek ona alışamadım.
Bir de RAM 64'e çıkabilseydi. 16 RAM'le geliyor. Kendin yükseltme işini sevmiyorum açıkçası.
Onun dışında güzel makine ama şarjdan çektiğin an kağnılaşıyor.
Normal klasör içindeki dosyalara bakarken bile ağırlaşıyor. Bir ayarı olması gerekir. 45 dk civarı şarj gidiyor. AutoCAD de pan yaparken bile takılıyor şarjda olmadığı zaman. Şarj takılı değilken videoda takılmalar yaşadım. Küçükte olsa insanı canını sıkıyor. Belkide bana gelen modelde var bir şeyler.

Aldım iki haftadır kullandım ama ekranı karemsi duruyor. 16:9 normale alışmışken 16:10 geliyor. 4 cm kısa 17 inç eski tip ekranlardan Bir tek ona alışamadım.
Bir de RAM 64'e çıkabilseydi. 16 RAM'le geliyor. Kendin yükseltme işini sevmiyorum açıkçası.
Onun dışında güzel makine ama şarjdan çektiğin an kağnılaşıyor.
Normal klasör içindeki dosyalara bakarken bile ağırlaşıyor. Bir ayarı olması gerekir. 45 dk civarı şarj gidiyor. AutoCAD de pan yaparken bile takılıyor şarjda olmadığı zaman. Şarj takılı değilken videoda takılmalar yaşadım. Küçükte olsa insanı canını sıkıyor. Belkide bana gelen modelde var bir şeyler.
32 GB RAM hocam? 16 değil.

Gayet memnunum, dengeli modda kullanırken bile RDR2 vs. AAA oyunlarda en yüksek ayarlarda oynuyorum fan sesi hiç yok gibi, Turbo'ya alınca ama böyle bir ses yok yani uçak uçuyor sanki ama ben gerek duymuyorum o moda almaya zaten FPS değerleri falan tatmin edici, ısınma sorunu falan çok ön yargı vardı ama ben hiçbir sıkıntı yaşamıyorum şu zamana kadar şükür. Tavsiye ederim diğer 4080LILEre göre fiyat olarak cazip çünkü.

Aldığım zamandan bu yana oynadığım oyunlar;

GTA V, FC24, RDR2, Battlefield 1, CS2.

Almayı düşünen çok detaylı görmek isteyen arkadaşlara müsait zamanımda video vs. atabilirim.

Çok iyi olur hocam.

Geri
Yukarı