Acer Predator Helios 300 alınır mı?

Bende var helios 300 modeli bundada aynı durum var mı bilmiyorum ama bendeki tek ram ile geldi bi tane daha almanız sizin için iyi olur fan oyunlarda biraz ses yapıyor ama kulaklıkla oynarsanız sesi duymuyorsunuz kulaklık çıkarana kadar

Bende var helios 300 modeli bundada aynı durum var mı bilmiyorum ama bendeki tek ram ile geldi bi tane daha almanız sizin için iyi olur fan oyunlarda biraz ses yapıyor ama kulaklıkla oynarsanız sesi duymuyorsunuz kulaklık çıkarana kadar
Zaten kulaklıkla oynuyorum, çözülemeyecek kronik sorunları olmasın yeter.
RAM tek 16'ysa (ki büyük ihtimalle öyle) üzer. Yanına bi' 16 daha çakarsan mis gibi makine olur. Triton 300 kullanıyorum ben de, tecrübeyle sabit.
Çok güçlü oyunlar oynamayacağım, genelde online oyunlar oynayacağım zaten. Çok bi sıkıntı yaşayacağımı sanmam.

Çok güçlü oyunlar oynamayacağım, genelde online oyunlar oynayacağım zaten. Çok bi sıkıntı yaşayacağımı sanmam.
Kronik sorunu yok. Fan sesi her oyuncu laptopunda olan bir şey maalesef.
Bu fiyata inmiş iken kaçırmayın derim ben.

Herhangi bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum bir sıkıntını görmedim şükür kasası kaliteli bir şarj giriş yeri kulaklık yeri hepsi solda kalıyor o canımı sıkıyor bir de tek RAM ile gelmesi oldu onun hariçinde bir sıkıntısı yok bir işlemci biraz düşük o modelde ama bu ortamda 2060 zor o fiyata 3 tane var almayı düşünüyorsanız alın bence

Geri
Yukarı