Acer Predator Helios 300 alınır mı?

Çift kanal yaparsa Acer'den de alır tam performans ama dediği gibi arkadaşın öyle de aynı fiyata gelecek Legion 5 alması daha yararlı.
Dual channel iş görür ama yine de bi' Mux'un yerini tutmaz.
4800H daha verimli bir işlemci onu da ekleyelim :D Kasa olarak da Lenovo kaliteli.
Lenovo kasasını bilmiyorum ama Acer'in bu Helios kasası kalitelidir, Vatan'da incelemiştim. MSI GP kasaya daha yakındı.
Benim için ses sorunu olmaması lazım Isı ve ses değerleri ne durumda
Helios MSI'dan bi' tık daha sessiz çalışır ama Legion 5 alırsanız işlemci kendisi serin çalışır. Legion 5 çok daha mantıklı olur.

Evet orası öyle iki cihazı da deneyimledim kasa olarak sahip olduğum için demiyorum ama Acer daha kaliteli geldi bana tabii bu işler paraya bakar ayrıca şunu da belirtelim Lenovo 115W RTX 2060 kullanıyor bu da bir artı.

O zaman İntel işlemcili cihazlara bakma, Lenovo al geç.
Hocam aslında ben lenovo düşünüyorum ama alternatiflerinide sormak istiyorum şimdi ses konusunda kulaklıksız kesinlikle oyun oynanmaz ise almak istemiyorum

Hocam aslında ben lenovo düşünüyorum ama alternatiflerinide sormak istiyorum şimdi ses konusunda kulaklıksız kesinlikle oyun oynanmaz ise almak istemiyorumVV
Valla modelden modele değişir. Ama Legion Lenovo'nun en premium serisi. Eski IBM kalitesine yakışır iki serisinden biri (diğeri ThinkPad - belki bir de Yoga-). Hoparlörleri sizi üzmez tahminimce. Fan sesinden bahsediyorsanız o da gülün dikeni biraz olur tahminimce. Ama çok rahatsız etmez.

Hocam aslında ben lenovo düşünüyorum ama alternatiflerinide sormak istiyorum şimdi ses konusunda kulaklıksız kesinlikle oyun oynanmaz ise almak istemiyorum
Hocam o zaman İntel barındıran cihazlara bakma dediğim gibi çünkü o işlemcileri yük altında soğutmak için ses çıkmak zorunda, Lenovo al geç.

Hocam aslında ben Lenovo düşünüyorum ama alternatiflerinide sormak istiyorum. Şimdi ses konusunda kulaklıksız kesinlikle oyun oynanmaz ise almak istemiyorum.
Gaming laptoplar zaten ısınır, illaki fan sesi çıkar yani. MSI için ve Acer Helios için bunu gördüm. Rog biraz daha sessizdi.

Şöyle özetleyeyim, Legion 5 daha serin ve sessiz çalışır, RTX 2060 aynı olmasına rağmen Lenovo'da ki daha güçlüdür, Mux Switch olması da artısı. İşlemci bakımından da daha güçlü Acer'e göre. RAM'de çift kanal yani arada ki 1K için bunlardan vazgeçmek çok kötü olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı