Acer Predator Helios indirime girer mi?

Devilcry1105

Hectopat
Merhaba, açtığım bir önceki konuda alacağım laptopu arkadaşların yardımlarıyla kararlaştırdım ancak aldıktan sonra üzülmemek için şimdiden sorayım dedim. Acer
Bu aralar (1 ay civarı) indirime falan girer mi sizce? Beklemeli miyim? Bazı sitelerde belli zamanlarda indirimler oluyor, bu zamanlara denk gelen sizin bildiğiniz siteler var mı?

Merhaba, açtığım bir önceki konuda alacağım laptopu arkadaşların yardımlarıyla kararlaştırdım ancak aldıktan sonra üzülmemek için şimdiden sorayım dedim. Acer
Bu aralar (1 ay civarı) indirime falan girer mi sizce? Beklemeli miyim? Bazı sitelerde belli zamanlarda indirimler oluyor, bu zamanlara denk gelen sizin bildiğiniz siteler var mı?
Bu fiyat, bu cihaz için gördüğüm en düşük rakam. Bence kaçırmadan alın derim daha aşağısını görmez gibime geliyor.

Hocam peki sizce RTX 3060'lı Acer mı yoksa RTX 2070'li Acer mı?
İkisi de aynı güçte. RTX 2070 ile RTX 3060 performans olarak aynı şeyi vaat ediyorlar ki oyun testlerinde de aynı FPS değerlerini veriyorlar. Yani yeni teknoloji olsun istersen al RTX 3060 devam et, yok VRAM daha fazla olsun dersen RTX 2070'in 8GB VRAM'i var al geç.

İkisi de aynı güçte. RTX 2070 ile RTX 3060 performans olarak aynı şeyi vaat ediyorlar ki oyun testlerinde de aynı FPS değerlerini veriyorlar. Yani yeni teknoloji olsun istersen al RTX 3060 devam et, yok VRAM daha fazla olsun dersen RTX 2070'in 8GB VRAM'i var al geç.
Hocam VRAM'in ne gibi bir faydası olur? Tam bilmiyorum açıkçası. Biraz da baktım sanırım oyunun çözünürlüğünü etkiliyormuş. Bir de bu RTX 2070 MAX-Q modeliymiş sorun olur mu?

Son düzenleme:
İkisi de aynı güçte. RTX 2070 ile RTX 3060 performans olarak aynı şeyi vaat ediyorlar ki oyun testlerinde de aynı FPS değerlerini veriyorlar. Yani yeni teknoloji olsun istersen al RTX 3060 devam et, yok VRAM daha fazla olsun dersen RTX 2070'in 8 GB VRAM'i var al geç.

3060 80-100W arası olanlar 2070 civarı oluyor hocam. 130W'lar doğrudan 2070s ile rekabet ediyor.
Girmez hocam.

3060 80-100W arası olanlar 2070 civarı oluyor hocam. 130W'lar doğrudan 2070s ile rekabet ediyor.
Anladım hocam, bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim 😍.
3060'ı almak daha mantıklı mı diyorsunuz hocam? 2070'in Max-Q olması sorun çıkartır mı? Sizce de iki ekran kartı da uzun yıllar idare eder değil mi?
O zaman kesinlikle gidin bu Acer'i alın ve arkanıza bakmayınız... Bu cihazın içinde 130W RTX 3060 var ve rakibi RTX 2070 değil RTX 2070 Süper... RTX 2070 Max-Q zaten gücü düşürülmüş bir ekran kartı, yani RTX 2070'den bile güçsüz. RTX 3060 alın.

3060'ı almak daha mantıklı mı diyorsunuz hocam? 2070'in Max-Q olması sorun çıkartır mı? Sizce de iki ekran kartı da uzun yıllar idare eder değil mi?

3060 130W almak daha iyi olur, 1 sene kadar daha uzun gider. 2070 MAX-Q 5 sene, 3060 6 sene götürür.

Geri
Yukarı