Acı olmayan tatlı bira önerisi

küflü ekmek

Centipat
Daha fazla  
Amsterdam denemeyi düşünüyordum. Kırmızı Tuborg gibi çarpar dediler vazgececek gibiyim. Klasik bomonti Tuborg Gold'ya da efes denemek istemiyorum. Kola icer gibi de olmasın. O şerbetciotunu ağzımın her tarafında hissetmek istemiyorum. Tatlı bir bira var mı önereceğiniz? Ağır da kokmasin içtikten sonra. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatını tam hatırlamıyorum maalesef. İnternette 22 TL gibi komik sayılar gördüm. En son Migros'tan 50'lik Carslberg'i 30'a almıştım, Sol 33'lük de 25-30 civarıydı galiba başka bir yerde. Carlsberg'e nazaran pahalı.

Düşük kaliteli biralar genelde acımtraktır.

Tuborg bu konuda Efes'ten daha iyi gitmektedir üretim mantığından dolayı.

Tatlı bira istersen Indian Pale Ale (IPA) türlerini tercih edebilirsin Gara guzu gibi markaların.

Yoksa alabileceğin Lager trip biraların acı olmama ortalaması ülkemizde; Mariachi > Miller > Budwieser >Tuborg > = Carlsberg > Efes diğer zımbırtılar.

Yıllar önce olsaydı, yeşil Turborg harika bir seçimdi az alkolüyle beraber.

Amsterdam denemeyi düşünüyordum. Kırmızı Tuborg gibi çarpar dediler vazgececek gibiyim. Klasik bomonti Tuborg Gold'ya da efes denemek istemiyorum. Kola icer gibi de olmasın. O şerbetciotunu ağzımın her tarafında hissetmek istemiyorum. Tatlı bir bira var mı önereceğiniz? Ağır da kokmasin içtikten sonra. Teşekkürler.
Amsterdam ağır ama tadı güzel. Benim bünye biraz zayıf, bir kutu içince yerimden kalkamaz oluyordum, ama eğer tadı güzel. En azından tadı için deneyebilirsin. Bir kutu ağır geleceğini düşünüyorsan illa bitirmek zorunda değilsin yarısını iç. Yavaş yavaş iç, baktın seni sallamaya başladı, gözünün kesmediği yerde bırak.

Geri
Yukarı