Yeni başlayan için tatlı bira önerisi

Herkese iyi akşamlar. Evet başlıkta belirttiğim gibi sizden bira önerisi rica ediyorum. 24 yaşındayım ve bu zamana kadar hiç alkollü içecek içmedim. Herhangi bir kötü alışkanlığım yok sigara bile içmiyorum.(defalarca içtim ama hiç beğenmedim). Sadece biranın tadını çok merak ettiğimden denemek istiyorum. Yeni başlayan biri için hafif, acı olmayan, tatlı bir bira önerir misiniz?
Tatlılık açısından Bomonti Filtresiz diğer lager biralar göre net tatlıdır.

Guiness önermişler, Irlandada olsak F/P derdim net.

Carlsberg ve Millet standart lager açısından kabul edilebilir. Sarı Tuborg iyidir. Yakınlarda bunlar yoksa Efes mavi kutu olanı deneyebilirsin.

Yanına tuzlu bir şeyler al, fıstık falan, ağız tadını toparlar eğer tuzlu kabuğu soymadan yersen - evet tuzlu gelir sonra su içersin problem yok. Aç karnı tüketmeni önermem.

Yüksek alkollü biralarla başlama, çok daha acımtraktırlar. Ayrıca Amsterdam olmuş Guinness fiyat, üzücü.

Çoğu biranın tadı birbirine benzer. Ben size Carlsberg öneririm. Şunu unutmayın ki, çoğu alkollü içeceğin tadı kötü. Eğer bira sevmezseniz ve tadı güzel bir şey içmek isterseniz Volim öneririm. Bence elmalısı en güzeli.
Corona'ya ne diyorsunuz? O da iyiymiş galiba.

Varım deneyebilirsin 🙂
Migros'ta bulunur mu?

@asmsrm Tadını çok merak ediyorsan. Maltana'yı deneyebilirsin. Alkolsüz içecek birçok markette bulunur. Tadı birayla aynı. Alkolsüz bira gibi düşünebilirsin. Sonrasında tadını beğenip alkol denemek istiyorsan. Malt deneyebilirsin. Çok sarsmaz seni, diğerlerini ilerleyen aşamalarda denersin.
Maltana'yı defalarca içtim ve çok beğendim.

%3 alkollü olanlardan alırsan ve yeterince soğuk tüketirsen tadı güzel gelecektir. Ondan sonra %5'e geçersin. En son %7,5'a terfi edersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı