Yeni başlayan için tatlı bira önerisi

asmsrm

Decapat
Daha fazla  
Herkese iyi akşamlar. Evet başlıkta belirttiğim gibi sizden bira önerisi rica ediyorum. 24 yaşındayım ve bu zamana kadar hiç alkollü içecek içmedim. Herhangi bir kötü alışkanlığım yok sigara bile içmiyorum.(defalarca içtim ama hiç beğenmedim). Sadece biranın tadını çok merak ettiğimden denemek istiyorum. Yeni başlayan biri için hafif, acı olmayan, tatlı bir bira önerir misiniz?

Çoğu biranın tadı birbirine benzer. Ben size Carlsberg öneririm. Şunu unutmayın ki, çoğu alkollü içeceğin tadı kötü. Eğer bira sevmezseniz ve tadı güzel bir şey içmek isterseniz Volim öneririm. Bence elmalısı en güzeli.

Kız birası olarak bilinen Miller'ı deneyebilirsin. (Erkek ortamında dalgaya alabilirler.)
Carlsberg biraz gazlı gibi geliyor bana; Efes eski kalitesi yok, ben sarı turborg içiyorum. Biranın o hafif tokluğu hissettiriyor.

Sahsen kendim Bock tarzı birayı çok merak ediyorum. ülkede her yerde bulunmuyor. Olmadı kendim yapacağım.

Son olarak biranın tadı ilkkez iceceksen acı gelecektir. ama zamanla damak tadı oluştuğunda seversin

@365436 hocamın dediği gibi Tuborg Gold da deneyebilirsiniz. Bu güne kadar pek çok bira deneyimledim ve aralarından en haz aldığım bira Tuborg Gold. Eğer ki diyorsanız daha hafif bir şey istiyorum varım deneyebilirsiniz. Biraz da sizin damak tadınıza kalmış bir şey bu aslında tek tek deneyerek damak tadınıza en uygununu bulabilirsiniz. Benim tercihlerim Tuborg Gold ve efes malt.

Sorduğunuz için cevap vermek istedim yoksa kimseye tercih etmiyorum. 🙂

@asmsrm Tadını çok merak ediyorsan. Maltana'yı deneyebilirsin. Alkolsüz içecek birçok markette bulunur. Tadı birayla aynı. Alkolsüz bira gibi düşünebilirsin. Sonrasında tadını beğenip alkol denemek istiyorsan. Malt deneyebilirsin. Çok sarsmaz seni, diğerlerini ilerleyen aşamalarda denersin.

Geri
Yukarı