Açık dünya, FPS, Rol yapma, hikaye oyunu tavsiyesi

Luzengor

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, tek bir tip oyun tarzı oynamıyorum ama en sevdiğim oyunları yazayım gerçekten oyun bulamıyorum. Artık kendime. Oynarken keyifli vakit geçirdiğim oyunlar bunlar.

Half-Life
Dead Space.
Mass Effect.
Dying Light.
BioShock.
Far Cry 3-4-5 Primal.
Wolfenstein.
METRO

Bu tarz oyunları çok severek oynadım benzer oyunlar varsa, açık dünya, FPS, rol yapma, hikaye gibi kriterlerin ortalamanın biraz üstünde olması bile benim için yeterli.

Dishonored, GTA, RDR, Witcher gibi oyunları oynadım sevmedim. Ek olarak belirtmek istedim. Yakın zamanlarda Prey oyununu oynadım Half-Life izlenimi verdiği için çok hoşuma gitti mesela. Teşekkürler şimdiden.

Cyberpunk oynayabilirsiniz hem açık dünya hem FPS hem de rol yapma öğeleri barındırıyor.

Middle Earth Shadow of Mordor oynamadıysan oynayabilirsin açık dünya, aksiyon, gizililik gibi öğeler barındırıyor tabii bu fiyata alınır mı? Tartışılır.

Middle Earth Shadow of Mordor oynamadıysan oynayabilirsin açık dünya, aksiyon, gizililik gibi öğeler barındırıyor tabii bu fiyata alınır mı? Tartışılır.
Çokta sevdiğim bir evren , gameplay videolarına bakıyorum şuan.Teşekkürler yorum için.

Sanırım sistemim kaldırmayabilir RX580 8 GB ekran kartına sahibim işlemcim iste 3500X.

Hocam Medium ayarlarda FSR açarak 55-60 FPS arası rahat oynarsınız. Açmazsanız da yine Medium da 40-50 arası FPS değerleri veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı