Açık Lisede okumak daha mı mantıklı?

iond

Decapat
Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi istiyorum, barajı bu yıl en az 185 puan
şu an Anadolu Lisesi'ndeyim bu durumda açık lisede devam etmem daha mı mantıklı olur? Yetenek sınavı için hazırlanmama daha fazla vakit ayırmam gerektiğini düşünüyorum yorumlarınız nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Baraj düşükmüş, yetenek sınavına çalışman daha mantıklı ama bana göre orası olmazsa 2.planda başka bir bölümüde düşünmelisin bunun için sadece yetenek sınavı odaklı çalışmanı önermiyorum.

Öncelikle kesin kararını vermen lazım. Bu yola girdiğinde aslında geleceğini şimdiden belirlemiş olacaksın.

Gerçekten kararın bu yöndeyse zaten güzel sanatlar fakültesi isteyen herkes gidip ona hazırlanıyor. Kurslar şunlar bunlar her şeyi ona göre ayarlıyorlar. Yani mantıklı.

Zamanını doğru değerlendireceğinden eminsen geçebilirsin. Çoğu arkadaşım, "Yahu bir şey olmaz, çalışırım." diyerek açık liseye geçti ama çok fazla vakitleri oldukları için çalışmak yerine yemeye-içmeye bakıyorlar. Dediğim gibi, eğer iradeli isen geçebilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı