Açık liseye geçilmeli mi?

Hocam sınavlar nasıl oluyor basitmi kaç soru nerede oluyosun açıktayken sen ne yaptin dersmi çalıştınmı yoksa.
Ben olduğum zaman virüsten kaynaklı onlineydi hatta geçen dönem bile onlineydi, sınavlar hep çıkmış sorular soruyorlar, ama bana kalırsa çalışmadan geçilecek bir sınav değil biraz konulara ve çıkmış sorulara bakmak lazım, (Ben bazı Tarih vs sorulara internetten baktım yalan yok) Sınavda 20 soru soruluyor 20 sorudan 9 doğru yapmalısın doğrular yanlışları götürmüyor. 9 doğru yaparsan yani 45 veya üstü alırsan o dersin kaç kredisi varsa veriliyor.

Ben olduğum zaman virüsten kaynaklı onlineydi hatta geçen dönem bile onlineydi, sınavlar hep çıkmış sorular soruyorlar, ama bana kalırsa çalışmadan geçilecek bir sınav değil biraz konulara ve çıkmış sorulara bakmak lazım, (ben bazı tarih vs sorulara internetten baktım yalan yok) sınavda 20 soru soruluyor 20 sorudan 9 doğru yapmalısın doğrular yanlışları götürmüyor. 9 doğru yaparsan yani 45 veya üstü alırsan o dersin kaç kredisi varsa veriliyor.

Peki hocam siz açıktayken çalışıyor muydunuz yoksa dersmi çalışıyordunuz.

Peki hocam siz açıktayken çalışıyor muydunuz yoksa dersmi çalışıyordunuz.
Eğer sınav online olursa senin yerine başkası da girebiliyor, sınavlar online olduğu için ve ben YKS calstiğim için fazla çalışma gereği duymadım, sadece edebiyat biraz ağırlık verdim, çalışsan bile bir dersten 3 kere kaldırsan muaf oluyorsun Edebiyat hariç
ben YKS calisdim için evdeydim

Eğer hem bir yerde çalışıp hem açık lise okumak istiyorsan yapabilirsin, ben yapmadım, ama yapan arkadaşlarım var

Sadece Edebiyat ve kredisi yüksek olan bir derse ağırlık ver yeter. Zaten okul okudugun için sana beliirli bir kredi veriliyor.

Bu arada 3 Nisan son tarih o zaman kadar geçmeseniz bir dahaki yıl kalır bilginiz olsun

Eğer sınav Online olursa senin yerine başkası da girebiliyor, sınavlar Online olduğu için ve ben YKS calstiğim için fazla çalışma gereği duymadım, sadece edebiyat biraz ağırlık verdim, çalışsan bile bir dersten 3 kere kaldırsan muaf oluyorsun edebiyat hariç.
Ben YKS calisdim için evdeydim.

Eğer hem bir yerde çalışıp hem açık lise okumak istiyorsan yapabilirsin, ben yapmadım, ama yapan arkadaşlarım var.

Sadece edebiyat ve kredisi yüksek olan bir derse ağırlık ver yeter. Zaten okul okudugun için sana beliirli bir kredi veriliyor.

Bu arada 3 Nisan son tarih o zaman kadar geçmeseniz bir dahaki yıl kalır bilginiz olsun.

Hocam benim 1.dönem ortalamam 50'den düşük derslerim çok kötü şimdi de devamsızlığım 29 yani ya bu dönem geçerim ya da seneye ama seneye büyük ihtimal hatta kesin olarak kalacağım sizce bu dönemmi geçmem daha mantıklı olur seneyemi.

Hocam benim 1.dönem ortalamam 50'den düşük derslerim çok kötü şimdi de devamsızlığım 29 yani ya bu dönem geçerim ya da seneye ama seneye büyük ihtimal hatta kesin olarak kalacağım sizce bu dönemmi geçmem daha mantıklı olur seneyemi.
Ben olsam bu dönem geçerdim bu sınavda online diye biliyorum, eğer sınfta kalıyorsansa kesin geç.

Ben 11 sinif ilk donemi geçtim ve çok memnunum 1 yıl arkadaşlarımdan daha erken mezun oldum şu an arkadaşlarım 12. sınıfa gidiyor bende mezun oldum için evde takiliyorum, ama düz açık lise, mesleki açık lise değil.

Düz açık lise ile mesleki açık lisenin arasındaki fark nedir?

Ben 11 sinif ilk donemi geçtim ve çok memnunum 1 yıl arkadaşlarımdan daha erken mezun oldum şu an arkadaşlarım 12. sınıfa gidiyor bende mezun oldum için evde takiliyorum, ama düz açık lise, mesleki açık lise değil.

Hocam nasıl geçtiniz ki? Yani, okulda öğretmen anlatmasa matematiği ve edebiyatı anlamayan bir insanım. Açık lisede bu işi kitapla çözebilir miyim sizce?

Geri
Yukarı