Açık liseye geçilmeli mi?

RowIinq

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, 11. sınıf öğrencisiyim. Okuldan herhangi bir beklentim yok ve üniversiteye gitmeyi düşünmüyorum. Açık liseye geçip bir işte çalışmayı düşünüyorum. Ne dersiniz? Fikirlerinizi almak isterim. Siz olsanız ne yapardınız?

Hocam vallahi bende aynisini düşünüyorum okuldan hiçbir beklentim yok bende geçmeyi düşünüyorum yani bence mantıklı ama çalışıcağın iş nasıl bir iş nasıl bir şey istiyosun.

Açığa geçip garson vs olacaksan yapma.Meslek/zanaat öğrenebileceğin yerlere bak. Okuldan neden beklentiniz yok bu arada?

Gerçekten asla okumayı düşünmüyorsan meslek lisesine geç açıktan, en azından elinde elle tutulur bir şey olur. Yoksa düz açık liseye gidebilirsin.

Hocam vallahi bende aynisini düşünüyorum okuldan hiçbir beklentim yok bende geçmeyi düşünüyorum yani bence mantıklı ama çalışıcağın iş nasıl bir iş nasıl bir şey istiyosun.
Açığa geçip garson vs olacaksan yapma.Meslek/zanaat öğrenebileceğin yerlere bak. Okuldan neden beklentiniz yok bu arada?
Meslek fotoğrafçı. Photoshop öğreniyorum. Okumak boş geliyor. Zaman kaybı olduğunu düşünüyorum ve ayrıca ders çalışmıyorum evde.

Herkesi ve her okulu bir tutmamakla beraber, Türkiye'de şu anda alaylı ve okullu aynı parayı kazanıyor.
Orası öyle. Sizce hangi yolu izlemeliyim?

Hocam dönem sonu sınava giricekmişiz ne sınavı bu?

Son düzenleme:
Ben 11 sinif ilk donemi geçtim ve çok memnunum 1 yıl arkadaşlarımdan daha erken mezun oldum şuan arkadaşlarım 12. sınıfa gidiyor bende mezun oldum için evde takiliyorum, ama düz açık lise, Mesleki açık lise değil.

Ben 11 sinif ilk donemi geçtim ve çok memnunum 1 yıl arkadaşlarımdan daha erken mezun oldum şu an arkadaşlarım 12. sınıfa gidiyor bende mezun oldum için evde takiliyorum, ama düz açık lise, mesleki açık lise değil.

Hocam sınavlar nasıl oluyor basitmi kaç soru nerede oluyosun açıktayken sen ne yaptin dersmi çalıştınmı yoksa.

Geri
Yukarı