Açık Liseye geçmek için ne yapılmalı?

Ben direkt halk eğitime gittim müdür falan uğraşmadım. Orada gerekeni yapıyorlar zaten açığa geçmek istiyorum deyin yeterli. 18 yaş altıysanız benim gibi 10 TL ücret ödemeniz yetiyor. Veliniz ile gitmeniz gerekli tabii bu durumda. Sınavlar içinde deprem dolayısılığı ile de Online olur dedi bana halk eğitimdeki personel. Zaten bu sene Online'dı.

12. Sınıfım hocam okuldan 4 te çıkmak zulüm gibi geliyor kendim hazırlanmayı düşünüyorum. Ayrıca okulda bezi ezik gören biri geçen sene bana sataştı kavga ettim disipline gidecek dediler filan kimse yanımda olmadı yani pek sevmiyorum artık okulu.
Bende sevmiyorum aynı sınıftayız kaç kere okul değiştirdim ama son sınıfım yarın söylene söylene gidicem ailemin zoruyla son dönem dişimi sıkıcam şurda gideceğin 2 ay değmez ve ayriyetten kayıtlar geçti diye biliyorum tastiknameni verirler haberin olsun.

Örgün eğitimde olduğunuz için tasdikname'ye gerek yok diye biliyorum, 18 yaşından küçük olduğunuz için veliniz ile ilçenizdeki halk eğitim merkezine gitmeniz lazım(Herhangi bir yakınınız olsa da olur mu diye sorarsanız orasını bilmiyorum.), yanınıza biyometrik fotoğrafınızı ve veliniz ile sizin t.c kimliğinizin olması yeterli, herhangi bir süreyi uzatacak durum yok ise, kaydınızın oluşması 10 dakika bile sürmez diye tahmin ediyorum. Sizden 10 TL gibi bir ücret isteyebilirler.

Ben direkt halk eğitime gittim müdür falan uğraşmadım. Orada gerekeni yapıyorlar zaten açığa geçmek istiyorum deyin yeterli. 18 yaş altıysanız benim gibi 10 TL ücret ödemeniz yetiyor. Veliniz ile gitmeniz gerekli tabii bu durumda. Sınavlar içinde deprem dolayısılığı ile de Online olur dedi bana halk eğitimdeki personel. Zaten bu sene Online'dı.
Okuldan belge almaya gerek yokmu yani şimdi hocam.

Örgün eğitimde olduğunuz için tasdikname'ye gerek yok, 18 yaşından küçük olduğunuz için veliniz ile ilçenizdeki halk eğitim merkezine gitmeniz lazım, yanınıza biyometrik fotoğrafınızı ve veliniz ile sizin t.c kimliğinizin olması yeterli, herhangi bir süreyi uzatacak durum yok ise, kaydınızın oluşması 10 dakika bile sürmez diye tahmin ediyorum. Sizden 10 TL gibi bir ücret isteyebilirler.
Şimdi benim Annem Babam ayrı okulda velim Annem Babamla gitsem bir sorun olmaz deme yine soruyorum çünkü emin olmak için.

E-Okul kaydınız olduğu için gerek yok. Olmasaydı gerek vardı.
Böyle daha iyi hocam o zaman sağolun bilgi için .

Bende sevmiyorum aynı sınıftayız kaç kere okul değiştirdim ama son sınıfım yarın söylene söylene gideceğim ailemin zoruyla son dönem dişimi sıkıcam şurada gideceğin 2 ay değmez ve ayrıyeten kayıtlar geçti diye biliyorum tastiknameni verirler haberin olsun.

Yanlışım yoksa 20 Marta kadar uzatıldı.

Okuldan belge almaya gerek yok mu yani şimdi hocam.

Orada istenmiyor. Bir de e-Okul kaydınız da gidiyor geçmeden önce SS alıp kaydedin bir yere isterseniz.

Şimdi benim annem babam ayrı okulda velim annem babamla gitsem bir sorun olmaz deme yine soruyorum çünkü emin olmak için.

Böyle daha iyi hocam o zaman sağ olun bilgi için.

Olmaz bir adet veli yetiyor.

Örgün eğitimde olduğunuz için tasdikname'ye gerek yok diye biliyorum, 18 yaşından küçük olduğunuz için veliniz ile ilçenizdeki halk eğitim merkezine gitmeniz lazım(Herhangi bir yakınınız olsa da olur mu diye sorarsanız orasını bilmiyorum.), yanınıza biyometrik fotoğrafınızı ve veliniz ile sizin t.c kimliğinizin olması yeterli, herhangi bir süreyi uzatacak durum yok ise, kaydınızın oluşması 10 dakika bile sürmez diye tahmin ediyorum. Sizden 10 TL gibi bir ücret isteyebilirler.
5 Ocak 2005 doğumluyum 18 yaşını doldurmamış olarak kabulmü ediliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı