Açık Liseye geçmek için ne yapılmalı?

Yanlışım yoksa 20 Marta kadar uzatıldı.

Orada istenmiyor. Bir de e-Okul kaydınız da gidiyor geçmeden önce SS alıp kaydedin bir yere isterseniz.

Olmaz bir adet veli yetiyor.
Evet çünkü bende geçen sene geçecektim 2.dönem tastiknameni verip boşta kalırsın dedi emeklerine yazık olur dediler zaten bu senede dersler ful boş ama ben 2 ay kala geçmek istedim bu arkadaş için erken hala.

5 Ocak 2005 doğumluyum 18 yaşını doldurmamış olarak kabulmü ediliyor.
Arkadaş yazmış cevabı daha önce.
13 Eylül 2004'ten sonra doğduysan bu dönem kayıt parası vermene de gerek yok. Önce doğduysan ATM'den 2 dakikada yatırabiliyorsun.

Kaydetmek gerekli mi yani sorarlar mı?

Gerekli değil eğer sen istersen eski notlarıma bakayım falan e-Okul'da kaydın olmayacak girip bakamayacaksın o yüzden dedim.

Veli vesikalık ve kimlikler yeterli.

Ben belge falan almadan bastım tekmeyi girdim içeriye hocam kimse de belge sormadı. Fotoğraf ve kimliğimi verdim sadece.
Gerek yoksa çok iyi o zaman Müdürle uğraşmadan halledicez.

Evet çünkü bende geçen sene geçecektim 2.dönem tastiknameni verip boşta kalırsın dedi emeklerine yazık olur dediler zaten bu senede dersler ful boş ama ben 2 ay kala geçmek istedim bu arkadaş için erken hala.
Belge alabilseydim geçmezdim 87 ortalamayla takdir alamadım matematik hocası vermedi maalesef.

Arkadaş yazmış cevabı daha önce.

Gerekli değil eğer sen istersen eski notlarıma bakayım falan e-Okul'da kaydın olmayacak girip bakamayacaksın o yüzden dedim.

Veli vesikalık ve kimlikler yeterli.
Hocam şimdi okuldan belge almaya gerek yokmuş peki açık liseye geçtiğimi nereden bilecek okul yani yok yazarlar hep o ne olucak son sorum budur sağolun.

Hocam şimdi okuldan belge almaya gerek yokmuş peki açık liseye geçtiğimi nereden bilecek okul yani yok yazarlar hep o ne olucak son sorum budur sağolun.

Hocam o kısmım hakkında tam olarak bilgim yok, ama açık liseye geçince e-okuldan kaydınız siliniyor diye biliyorum, e-okul kaydı olmayınca devamsızlık yazacak bir öğrenci kayıdı da olmuyor sanırsam.

Yeni konular

Geri
Yukarı