Açık liseye geçmek istiyorum

atesdemirx.1

Decapat
Daha fazla  
Merhaba 10.sinifim 11.sinifin basinda aciga gecmeyi dusunuyorum. Boylelikle kendime daha cok zamanim olacak derslere daha cok zamanim olacak ama kararsizim. OBP puanim dusuk ama matematigim 100 diger dersler dusuruyor. Okulda hiç ders dinlemiyorum. Evde calisiyorum sadece. Okulda zamanimi bosa harciyorum. Acik lise sinavlariyla OBP puanımı da yukseltebilirim fikir, tavsiye verebilir misiniz?
@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE sen anliyosun herhalde boyle seylerden fikir verir misin bu konuda?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabii ki verebilirim. Öncelikle açık lisede vaktin tamamı sana kalacağı için bu vakti evde yatarak değerlendirirsen oldukça zarar olacaktır senin için. Eğer çalışırım diyorsan bence geçmende bir problem yok.

Tabii ki verebilirim. Öncelikle açık lisede vaktin tamamı sana kalacağı için bu vakti evde yatarak değerlendirirsen oldukça zarar olacaktır senin için. Eğer çalışırım diyorsan bence geçmende bir problem yok.
Hocam adamın matematiği 100 imiş zaten. Matematiği boşlamasa ve diğer derslere de biraz çalışsa uçar zaten.

Geri
Yukarı