Açık Liseye Geçmek

fikrini degistiren ne oldu
hala cevap gelmemis ama neyse

mereba arkadaslar ben su an 12.sınıfım buraya yazdigimda 9 ya da 10 olmaliydim şöyle ki o zamanlar cok sikinti cekiyordum ciddi manada ortaokuldan gelen sikintilarla birlikte benim icimdeki aciga gecme fikri beni aciga gecirtecekti ve eger corona olup karantina olmasaydi coktan aciga gecmistim belkide gercekten tam zamaninda Allah yetisti bana. Ve sunu soylemek istiyorum hepimiz biliyoruz ki egitim sistemi çöp gereksiz vaktimizi caliyor ve caldigi vakite gore bizi yeterli ve donanımlı bir sekilde hayata hazirlamiyor ama eger hedefiniz varsa ve bir seyler yapmak istiyorsanız okumak zorundasiniz gibi bir sey liseye gidip gelip en iyi universitelerde derece yapan adamlar bile su an bosbos dururken aciga gecen adamin bunlarin yaninda sansi cok cok azaliyor illaki bir seyler yapanlar vardir ama bunlar istisnalar ve istisnalar kaideyi bozmaz
yani bu benim fikrim oyle bildirim geldi cok alakasiz bir zamanda yazmak istedim herkese hayirli gunler :)

Son düzenleme:
Milleti yanlış yönlendirmeyin, millet neden geçmesin?

Merhaba umarım hala bu hesabınızı kullanıyorsunuzdur, ben açık liseye geçmeyi düşünüyorum da galiba sizin bu konuda bilginiz var. Bana biraz anlatabilir misiniz(açık lisenin sınavları dersleri vb.)? Çok araştırdım da kafam karıştı açıkçası.

Geri
Yukarı