Açık öğretime geçersem ileride mesleğimi etkiler mi?

King10

Femtopat
Daha fazla  
Şu an 11. sınıfım 2. dönem açık liseden devam etme gibi bir düşüncem var okuldan verim alamıyorum bana katkısı olmuyor ve hukuk okumak istiyorum istediğim meslek ise hakim. Asıl sormak istediğim şey açık lise mezunu olarak hukuk okusam ileride bu durum beni etkiler mi? @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an 11. sınıfım 2. dönem açık liseden devam etme gibi bir düşüncem var okuldan verim alamıyorum bana katkısı olmuyor ve hukuk okumak istiyorum istediğim meslek ise hakim. Asıl sormak istediğim şey açık lise mezunu olarak hukuk okusam ileride bu durum beni etkiler mi? @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

Tam olarak sorunuzu anlayamadım ama açık lise ile normal lise arasında diploma farkı var mı diye soruyorsanız yok iki diplomada aynı.

Diploma aynı, bir şey olmaz.

Tam olarak sorunuzu anlayamadım ama açık lise ile normal lise arasında diploma farkı var mı diye soruyorsanız yok iki diplomada aynı.

Açık liseden mezun olan kişileri geri planda tutuyorlarmış sanırım mesela biri normal liseden mezun diğeri açık liseden sana bir iş verecekleri zaman açık liseden mezun olana değil de normal liseden mezun olan kişiye veriliyormuş böyle bir şey duydum doğru mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı