Açık öğretime geçmek mantıklı mıdır?

11'nci sınıfta açığa geçmen senin için daha iyi olur. Dershaneye de gidip sıkı çalıştın mı istediğin yeri yüksek ihtimalle kazanırsın. Sınavlar da kolay değil bu arada, ama çalışırsan her sınav sana kolay gelir.

9. sınıfım açık öğretime geçmeyi düşünüyorum. Açıkdan okursam üniversite kazanabilir miyim ve sınavlar zor mu?

Forumdan önce okulunla bir konuş ayrıca 9. sınıf çok erken gaza gelip geçme arkadaşların dediği gibi çoğu kişi 11 12'de geçiyor okulundan verim alamıyorsa mesela benim okulum sınava hazırlamak için yardım ediyor uğraşıyor bazı okullar kötüdür o zaman açığa geçin ama ders çalışma alışkanlığınız yoksa geçmeyin bence. Açığa geçince iyice salan var dersleri açıkda sınavları tam bilmiyorum ama Telegram gruplarında cevapları paylaşıyorlar sanırım.

Okulla falan konuşma kimse müşterisini satmaz.

Bazı okullar bu konuda destek oluyor zaten her okul iyi değil diye belirttim. Belirttiğim gibi benim okulum bu konuda iyi hazırlıyor kurslar, ödevlendirmeler, denemeler falan o yüzden benim okulumda açığa geçen kişi sayısı çok az belki onun okuluda böyle kurs falan düşünüyordur konuşmadan bilemez vahiy gelecek hali yok ya arkadaşa. Ayrıca öğrenci başına paramı alıyor müdür ne anlatmak istedin.

Bazı okullar bu konuda destek oluyor zaten her okul iyi değil diye belirttim. Belirttiğim gibi benim okulum bu konuda iyi hazırlıyor kurslar, ödevlendirmeler, denemeler falan o yüzden benim okulumda açığa geçen kişi sayısı çok az belki onun okuluda böyle kurs falan düşünüyordur konuşmadan bilemez vahiy gelecek hali yok ya arkadaşa. Ayrıca öğrenci başına paramı alıyor müdür ne anlatmak istedin.
Okul öğrencisini kötü değilse vermek istemez.

Yeni konular

Geri
Yukarı