Açıklayamadığınız garip olaylar

Hiç açıklayamadığınız garip/gizemli bir olay oldu mu? Hadi bakalım neler çıkacak.

Genelde rüyalarımı kontrol edebiliyorum. Ama rüya içinde gördüğüm rüyaları kontrol edemiyorum. Rüya içi rüyada bir kabus gördüğümde 2. rüyadan uyanıyorum ve 1. olan rüyada kendimi uyuduğum pozisyonda görüyorum ve hala uyuyormuşum bu rüya içi rüyaymış diyorum.

Benim garip olayım yok ama annemin var annem rüyasında dayımın öleceğini görmüş dayım hastanede yatıyordu o sıralar bir hastalıktan dolayı bana anlatmıştı rüyasını sonraki günde dayımın öldüğünün haberini almıştık birkaç sene sonra diğer dayımda hastalandı hastanede yatıyordu ve annem gene bir rüya görmüştü bu sefer bana anlatmamıştı ama öldüğünün haberini alınca anlatmıştı bana rüyada gördüğüm şeyler gerçek oluyor diye falan korkumuştum bayağı.

Bir kereseinde 5 yaşındayken annem ben kız kardeşim yer yatağında uyurduk sonra ben sabahın 6'sında uyandım ses duydum korkmuştum sonra mutfağa giden bir varlık gördüm hani televizyon karıncalanır ya onun görüntüsündeydi ve donmuştum herhalde bayılmıştım çünkü annem beni koridorda baygın halde bulduğunu söylemişti.

Bir kere odam da oturuyorum takılıyorum oyun falan işte. Kedim bir anda açık kapımın önünde duruyor tabii gece ışıklar kapalı sadece benim odamın açık, koridorun orada oturuyor. Sadece bana bakıyor dümdüz gözleri gözüküyor, yalan yok tırsmıştım. Git dedim ve gitti.

Teşekkür ederim, rahatça yatağımda yatarken ışığa doğru koşturdunuz.

Geri
Yukarı