Açıktan ikinci üniversite okumak mantıklı mı?

Arthur_Callahan

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bu sene YKS'ye girdim ve hukuk fakültesi kazandım. Açıktan da bir bölüm okuyup CV'me eklemek istiyorum. Sizce açıktan işletme, iktisat, sosyoloji, ybs gibi bölümler okumak mantıklı mı? Hukukla beraber okumak beni zorlar mı?

Aynı şeyi yapmıştım, üniversite okurken üstüne bir de açık üniversiteye kayıt olmuştum bir tane sınavına dahi gidemedim hala daha öyle duruyor. Mevcut bölümü bitirdikten sonra bakın derim.

Hocam böyle yapan arkadaşım vardı pişman oldu çünkü yorucu oluyor ne kadar azimli olsanda çok yorucu bana kalırsı hukuk fakültesini hakkını vererek bitirmek daha iyi olur ama eğer yorulmam diyorsanız YBS güzel bölümdür

Arkadaşlar merhaba bu sene YKS'ye girdim ve hukuk fakültesi kazandım. Açıktan da bir bölüm okuyup CV'me eklemek istiyorum. Sizce açıktan işletme, iktisat, sosyoloji, ybs gibi bölümler okumak mantıklı mı? Hukukla beraber okumak beni zorlar mı?
Bir yerde duymuştum , bazı dersler çakışabiliyor ve sınavlar aynı gün olabiliyormus bu zorlayabilir . Zaten hukuk kolay bir bölüm değil ama ilginiz varsa cv için süper olur.

AÖF olarak yerel yönetimler ve bilgisayar programcılığı. 2 yıllık olmaları iyiydi ama lisans ile 2 yıllıklar pek mantıklı değil. Hukuk yanında faydalı olacak bir lisans programı okumanı öneririm ben.
Hangi bölümler mantıklı olur sizce hocam hukukun yanında? Ben işletme/iktisat veya siyaset düşünüyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı