Adamın oturmasında ne var?

@William Crusader "kudurmuş" ibaresi senin nasıl bir toplumda terbiye gördüğünü çok iyi belli ediyor. Teşekkür ederim.
Evet, toplumumuzda "kudurmuş" kelimesi saçma sapan şeyler için çıldırırcasına sinirlenen kişiler için kullanılır. Bundan yola çıkarak toplumumuz hakkında nasıl bir çıkarımda bulunabiliyorsunuz? Dilinde argo deyimleri olan bütün toplumlar aşağılık toplumlar mıdır?

Madem bir adım yapıyorsa o adımın ne sonuç getireceğini bilmeli ona göre yorum yapip yapmamalı. Bir şey yapıyorsa geri vites yapmayacaksın.
Bence kadının sorunları var arkadaşlar, evinde çocuğundan eşinden saygı görmemiş halk otobüsündeki dayıdan kendisine tapmasını istiyor ve ben kadınım diyerek kadın olduğunu ispatlamaya çalışıyor.

Sorunlari olmasi onun başkasına kükreme hakkı vermiyor. Sizin için konuşmuyorum kadin için diyorum. Bu adama vericeği tepkiye kocasina çocuğuna verse zaten ama veremez.

Madem bir adım yapıyorsa o adımın ne sonuç getireceğini bilmeli ona göre yorum yapip yapmamalı. Bir şey yapıyorsa geri vites yapmayacaksın.

Sorunlari olmasi onun başkasına kükreme hakkı vermiyor. Sizin için konuşmuyorum kadin için diyorum. Bu adama vericeği tepkiye kocasina çocuğuna verse zaten ama veremez.
Hocam ben bir şey demedim ben kadını haksız buluyorum.

Geri
Yukarı