Adana demirspor şampiyonluğunu kutlasın diye mi 2 haftadır evde oturuyoruz?

Ben artık kutlama yapan, Virüsü takmayan insanlardan bıktım usandım.

Benim psikolojim bu insanlar yüzünden mi bozuldu?
Ben eğitimimi bu insanlar yüzünden mi alamıyorum?
Ben bu insanlar eğlensin diye mi aylardır evdeyim?
Ben bu insanlar, Vasıfsızlar takımları kazandı diye kutlama yaptığı için mi ölmek istiyorum?

Yemin ederim bıktım. Bu insanları görünce, Hastanedeki hemşireler, Doktorlar ve tüm çalışanlar aklıma geliyor. O İnsanların yerine ben utanıyorum.

Diyeceklerim bu kadardı.

Korona virüsü illetinden dolayı canım dediklerimi kaybettim. Bunların bu sorumsuzluğu canımı sıkıyor. İsmini vermeyeyim, bir tane malum bakan da sorumlusu hepimiziz demişti. Ben pandemi başladığından beri tedbirimi aldım, yasaklara uydum. Sorumlusu niye ben oluyorum? Enayi yerine koymaları gerçekten insanın ağrına gidiyor.

Bu nasıl bir düşünce hala aklım almıyor. "26 yıldır bu anı bekliyorduk o zaman devletin koyduğu bütün kurallara karşı çıkalım. Virüsten ölen insanlar da kusura bakmasın artık" diye mi düşünüyorlar?

12 yıldır bu anı bekliyorum artık dışarı çıkıp antrikot yiyeyim ben de en iyisi.
Neyse Adana'lı abilerime her şey müstahak.

12 yıldır bu anı bekliyorum artık dışarı çıkıp antrikot yiyeyim ben de en iyisi.
Neyse Adana'lı abilerime her şey müstahak.
Birisi de orada kutlama yapanlara ceza yazılsa bile parasını ödeyip yine çıkarlar size ne, size giren çıkan ne diyordu ☹️ Nasıl bu düşüncelere kapılıyorlar hiç anlamıyorum hiç mi düşünmüyorlar.
Korona vakti bir sürü eylem oldu ona laf yapmayan adam futbol şehri Adana'ya laf söylüyor. Aşağı bakmaya devam edin.

Aşağı bakmıyorum. Gördüğüm şeyi söylüyorum. Önceden de korona da eylemler yapıldı o zaman Adana'lılar da çıksın kutlama yapsın mı diyeyim? Birisinin yaptığı yanlış başkalarının yaptığını nasıl meşrulaştırıyor? Polislerin içinde kutlama yapıyorlar hiç kimse bir şey demiyor. İnsanların haklarına giriyorlar bunu görmüyor musunuz?
Bugün de İsrail'deki olaylar için yüzbinlerce kişi toplanmış. Harika ya 😡

Son düzenleme:

Geri
Yukarı