ADATA SU650 sıkıntı yaşatır mı?

1-2 gün içinde almayı düşünüyorum.Fiyat çok fazla artacak diye çok tedirgin oldum.Şu an 3.110,36 ₺ .Bütçemi yavaştan geçmeye başladı çok karar veremedim SSD konusunu.
Benimde bütçemi aştı maalesef.
Ben da 240 gb kasayı n10 pro ve ana kartı asrock atx yapıcaktım 3300 aşmıyordu şimdi üstüne çıkıyor. Artık ssd 120 yapicam gibi umarım bayramda bir güzellik yaparlar.

Ben da 240 gb kasayı n10 pro ve ana kartı asrock atx yapıcaktım 3300 aşmıyordu şimdi üstüne çıkıyor. Artık ssd 120 yapicam gibi umarım bayramda bir güzellik yaparlar.
An itibari ile 3300 TL oldu sistem bence artık internetten muhteşem sistem gibi yazıları kaldırmaları lazım.
Webtekno silver daha iyi gözüküyor.3 güne patladılar .Dolar düşüyor sistemin fiyatı artıyor.Müşteri memnuniyeti desen 0.Yorumlarda düzgünce soru soruyorsun annenize sövmedikleri kalıyor.

An itibari ile 3300 TL oldu sistem bence artık internetten muhteşem sistem gibi yazıları kaldırmaları lazım.

Webtekno silver daha iyi gözüküyor.3 güne patladılar .Dolar düşüyor sistemin fiyatı artıyor.Müşteri memnuniyeti desen 0.Yorumlarda düzgünce soru soruyorsun annenize sövmedikleri kalıyor.
Silver fiyatı arttı ekran kartı 1060 3gb görünüyordu hazır sistemler çöktü artık :D

Bazı üretimlerde okuma - yazma esnasında drop yeme problemi var, anlık takılmalara sebep olarak kendini belli ediyor. Bazı modellerde ise kısa süre içerisinde çöp olabiliyor SSD.

Buna karşılık en az %70'lik üretim ise sorunsuz; eğer sıkıntılı bir ürün denk gelirse mağdur olursunuz haliyle. Size bir öneride bulunacak olursak 860 EVO ile arasında zaten %30 fiyat farkı var. %30 fazla verin; uzun ömür - güvenilirlik ve performans olarak %30'dan fazlasını zaten geri alırsınız.

Bazı üretimlerde okuma - yazma esnasında drop yeme problemi var, anlık takılmalara sebep olarak kendini belli ediyor. Bazı modellerde ise kısa süre içerisinde çöp olabiliyor SSD.

Buna karşılık en az %70'lik üretim ise sorunsuz; eğer sıkıntılı bir ürün denk gelirse mağdur olursunuz haliyle. Size bir öneride bulunacak olursak 860 EVO ile arasında zaten %30 fiyat farkı var. %30 fazla verin; uzun ömür - güvenilirlik ve performans olarak %30'dan fazlasını zaten geri alırsınız.
Konuyu hortlatmak gibi olmasın ama aynı sorunu yaşıyorum adata su650 240 gb m2 ssdm var ve hemen hemen her oyunda anlık takılmalar yaşıyorum gpu kullanımı %20 - %30 lara düşüyor yanına bir hdd alsam sorunum düzelirmi

Takılmanın birden çok sebebi olabilir. Önce emin olmalıyız. Bu konu içerisinde HDD Tune5 ile yapılan testler mevcut. Aynı performans testini uygula ve sonuçları forumda bulunan "Resim yükle" butonu ile bize aktar, bir bakalım.

Oyundaki takılmaların ve GPU kullanımının düşmesinin farklı sebepleri olabilir anlayacağın.

Takılmanın birden çok sebebi olabilir. Önce emin olmalıyız. Bu konu içerisinde HDD Tune5 ile yapılan testler mevcut. Aynı performans testini uygula ve sonuçları forumda bulunan "Resim yükle" butonu ile bize aktar, bir bakalım.

Oyundaki takılmaların ve GPU kullanımının düşmesinin farklı sebepleri olabilir anlayacağın.
Bunlar yeter mi? Yetmezse dediğiniz uygulamadan bakıcam pubg de tam fps drop yedigim anda aldım fotoğrafı Hd Tune de yazma testini yapamıyorum hata veriyor crystal diskmark da bir keresinde 35 te çıkmıştı en alttaki ssd yi alalı 1 hafta geçmedi ayrıca. Hdd Tune testini bilgisayar açıldıktan hemen sonra yaptım.

Dosya Ekleri

• 20191222_182602.jpg
    20191222_182602.jpg
    27 KB · Görüntüleme: 22
  • 20191222_183424.jpg
    20191222_183424.jpg
    31,6 KB · Görüntüleme: 28
  • hddtune.png
    hddtune.png
    46,7 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı