ADATA SU650 SSD Okuma-Yazma hızı normal mi?

GGRAVE

Hectopat
Sizce nasıl? Arada donma oluyor tepki vermiyor bilgisayar. ADATA SU650 (SSD)
395030

Sanki değerlerin düşük senin ya. Bendede SU650 120 GB var. yaklaşık 1 yılı geçti alalı ve yüzde 80 gibi dolu ve SATAII ile kullanıyom 3 bile değil. Değerlerim şunlar. Zaten SATAII max 300 MB/S desteği var sende 600Mb/s desteğe göre düşük değerlerin bence.
395037

Bu seri hatalıydı yeni versiyonu mu eski mi ?
Bilmiyorum hocam sadece alalı 2 ay falan oldu bilgisayar tümden 2 aylık sayılır.
Sanki değerlerin düşük senin ya. Bendede SU650 120 GB var. yaklaşık 1 yılı geçti alalı ve yüzde 80 gibi dolu ve SATAII ile kullanıyom 3 bile değil. Değerlerim şunlar. Zaten SATAII max 300 MB/S desteği var sende 600Mb/s desteğe göre düşük değerlerin bence.
Eki Görüntüle 395037
ASrock B450-M HDV r4.0 anakart hocam anlamıyorum pek bu işten sata 2 mi 3 mü sizce anakarta göre ?
Donma olayı bunun yüzünden mi gerçekleşiyor peki arkadaşlar?Oyun oynarken falan donuyor Ctrl+alt+delete ye bile cevap vermiyor hiçbir şey olmuyor donunca.

Son düzenleme:
ASrock B450-M HDV r4.0 anakart hocam anlamıyorum pek bu işten sata 2 mi 3 mü sizce anakarta göre ?

Yeni nesil anakartın SATAIII ama değerler normal değil bence. Altta Windowns kendini güncelliyor veya SSD'ye birşeyler yükleniyor yazılıyor olabilir mi ? PC'ye reset atıp tekrar hız programının en son sürümü ile değerleri kontrol et bakalım ne çıkacak . Ben SSD alalı 1 yıl oldu donma takılma nedir bilmiyom açıkçası PC yi açmaya basıyom ekran geldiği gibi sıfır takılma donma SSD varken öyle şeyler olmamalı işlem yaparken flan.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı