Adata XPG Summoner MX Cherry red Switch vs ASUS ROG STRIX RX red Switch

Bütçe
1700-2200 TL

44kdr

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar ben klavye alacağım 2 klavye arasında kaldım. Adata XPG Summoner MX Cherry red Switch vs ASUS ROG STRIX RX red Switch arasında kalodım ben alacağım klavyede kod yazmak ve oyun oynamak için kullanacağım XPG de bilek desteği + ses tekerleği benim için artı oluşturuyor hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben klavye alacağım 2 klavye arasında kaldım. Adata XPG Summoner MX Cherry red Switch vs ASUS ROG STRIX RX red Switch arasında kalodım ben alacağım klavyede kod yazmak ve oyun oynamak için kullanacağım XPG de bilek desteği + ses tekerleği benim için artı oluşturuyor hangisini almalıyım?

Ben olsam XPG tercih ederdim söylediğiniz artılardan dolayı.
Ayrıca bu fiyat bandında ben de sorduğumda çoğu kişi XPG Summoner önermişti haberiniz olsun.

XPG bilek desteği hızlı aşınıyor ama tekerlek keyif katıyor. Aliminyum kasa vs. gayet güzel ama switch ömrü çok da uzun değil. 1.5-2 sene içinde switchler bozulmaya başlıyor. En azından bende öyle oldu.

XPG bilek desteği hızlı aşınıyor ama tekerlek keyif katıyor. Alüminyum kasa vs. gayet güzel ama Switch ömrü çok da uzun değil. 1.5-2 sene içinde Switch'ler bozulmaya başlıyor. En azından bende öyle oldu.

İkisinde de 50 milyon tıklama ömrü bulunmakta

Mevzu ömürle alakalı değil. En az kullanımı olan Z'nin sol tarafındaki tuş bozuldu. Switchle alakalı bir sorun olduğunu gördüm ama çok çok az kullanılmış bir tuştu. Bende de bir hata olabilir elbette ama birkaç kişiden daha benzer şikayet aldım. Bu arada bendeki switchler mavi.

Mevzu ömürle alakalı değil. En az kullanımı olan Z'nin sol tarafındaki tuş bozuldu. Switch'le alakalı bir sorun olduğunu gördüm ama çok çok az kullanılmış bir tuştu. Bende de bir hata olabilir elbette ama birkaç kişiden daha benzer şikayet aldım. Bu arada bendeki Switch'ler mavi.

XPG de arada kalma sebebim bilek desteği ve ses tekerleğiydi incelemelerde iyiydi kod yazmak için bilek desteği daha rahat olmaz mı? Yoksa risk almadan ASUS mu alayım?

XPG de arada kalma sebebim bilek desteği ve ses tekerleğiydi incelemelerde iyiydi kod yazmak için bilek desteği daha rahat olmaz mı? Yoksa risk almadan ASUS mu alayım?
Bilek desteğinin kaplaması suni deri. Terletme yapıyor ve soyulmaya başlıyor. Mıknatıslı olması güzel. Fikrinizi etkilemek istemiyorum şahsen çünkü bunlar güzel artılar. Asus'u kullanmadığımdan bilmiyorum. Bu sebeple sadece artı ve eksileri söyleyebilirim seçim sizin.

Bilek desteğinin kaplaması suni deri. Terletme yapıyor ve soyulmaya başlıyor. Mıknatıslı olması güzel. Fikrinizi etkilemek istemiyorum şahsen çünkü bunlar güzel artılar. ASUS'u kullanmadığımdan bilmiyorum. Bu sebeple sadece artı ve eksileri söyleyebilirim seçim sizin.

Yani sizin dediğinize göre bilek desteği aşınma yapıyor o zaman tek artısı ses tekerleği oluyor Switch bakımından ASUS RX Switch'ler daha iyi o zaman ASUS ROG STRIX RX red Switch modelini tercih edeceğim yorumunuz için teşekkürler

Asus switchleri optik switch. Tık ömrü Cherry MX Switchlerden daha fazla.

Yani sizin dediğinize göre bilek desteği aşınma yapıyor o zaman tek artısı ses tekerleği oluyor Switch bakımından ASUS RX Switch'ler daha iyi o zaman ASUS ROG STRIX RX red Switch modelini tercih edeceğim yorumunuz için teşekkürler

Asus klavye bugün elime ulaştı. Hissiyatı ve klavye kalitesi aşırı iyi duruyor.

1700492521452.png

Tuşlara basma hissiyatı, yazılımı ile her şeyiyle mükemmel. Daha almadıysan kesinlikle ASUS'u öneririm.

ASUS Switch'leri optik Switch. Tık ömrü Cherry MX Switch'lerden daha fazla.

ASUS klavye bugün elime ulaştı. Hissiyatı ve klavye kalitesi aşırı iyi duruyor.

Eki Görüntüle 2023594

Tuşlara basma hissiyatı, yazılımı ile her şeyiyle mükemmel. Daha almadıysan kesinlikle ASUS'u öneririm.

Teşekkür ederim yorumunuz için ASUS'u tercih edeceğim tuş ömrü ve optik Switch gibi artılardan

Yeni konular

Geri
Yukarı