Adata XPG Summoner Red Switch klavye çalışmıyor

Daha fazla  
Marka: Adata XPG Summoner red Switch.

Bilgisayarımı düzenli bir şekilde kullanmıyorum. Geçenlerde Valorant gireyim biraz takılayım dedim ve W harfi sert basmazsam gidip geliyordu garip bir şekilde. Birkaç gün bu sorunu yaşadım ama artık onu da yaşayamıyorum 😁
Durum böyle olunca ben de XPG Prime software yükledim ve bu yazılım zaten çok sıkıntılı ama belki düzelir sonra programı silerim olur dedim. Güncel görünüyordu üç beş bir şeylerle oynadım ve sildim. Artık klavyenin RGB'si çok garip çalışıyordu daha doğrusu çalışmıyordu PC'yi ilk açtığımızda hani FN ve RGB ayar tuşları bir parlar sonra RGB başlar. İşte sadece başta parlayan tuşlar hep parlıyordu biraz uğraştım ve Aygıt Yöneticisi'nden klavyeyi kaldıra tıkladım. Sonra yine olmadı. Programı yükledim ve artık programda açılmıyor tam açılırken yüklenme ekranında dönüyor ve yanıt vermiyor. Maalesef artık işlerimi bile yapamıyorum. Umarım yardımcı olabilirsiniz.

Geçmiş olsun hocam . Bende bu klavyenin silver switch olanını almayı düşünüyorum. Forumda sizin gibi 1-2 konu daha gördüm açıkcası tereddüt ediyorum almakta.

Uzun deniyemleme fırsatım olmadı daha ama ilk görüşüm gayet memnunum basma hissiyatı güzel malzeme kalitesini beğendim hoş, RGB yok fakat kırmızı LED'leri çok yüksek seviyede ve başarılı.

Bende kırmızı rengi klavyede sevmiyorum hocam çok gözümü alıyor. XPG almak istiyorum ama arızalı malum.

Arkadaşlar W harfinin zor basması dışında olan problem sanırım yazılımından kaynaklı keşke 0001 sürümünü yükseltmeseydim. Şuan 1001 falan sanırım bunu nasıl silebilirim. Yani içindeki yazılımı komple silersem prime den tekrar güncelleyerek sorunu halledebileceğimi düşünüyorum bir de şuan üç klavyeyi görmüyor onu eklememişim

Yazılım direk problemli zaten çok gördüm tutukluk falan yapan sürüm değiştirin. Bende o yüzden tercih etmedim uğraşamam çünkü onunla.

Bende kırmızı rengi klavyede sevmiyorum hocam çok gözümü alıyor. XPG almak istiyorum ama arızalı malum.

Kısılabiliyor modları var.

Yazılım direk problemli zaten çok gördüm tutukluk falan yapan sürüm değiştirin. Bende o yüzden tercih etmedim uğraşamam çünkü onunla.

Kısılabiliyor modları var.
Evet dün 5 saat kadar driver aradım bugün sonunda buldum sanırım aradığım şey bu ama emim değilim aynı sorunu taşıyanlar için koyuyorum.

Ama w harfi durduk yere niye basmamaya başladı onu bilemiyorum?

Yeni konular

Geri
Yukarı