Rehber Adblock tavsiye edilen ayarlar

Adblock benim tavsiye ettiğim bir uzantı değil. Çünkü bu uzantı belirli bir para karşılığı reklam ve izleyicileri göz artı etmeyi kabul ediyor. Yani tamamen kullanıcı gizliliğine saygılı değil. Bu yüzden herkese Ublock Origin tavsiye ediyorum. Ama ben halen Adblock kullananlar gördüğümden, en ideal verimi alacağını ayarlar hakkında sizi bilgilendireyim dedim.

Önerdiğim ayarlar:

Eki Görüntüle 1922392

Eki Görüntüle 1922393

Adblock testi:

Eki Görüntüle 1922391

Privay Badger ile bu engelleme oranını 83 civarına çıkarabilirsiniz.

Eki Görüntüle 1922401

Önerdiğim ayarlar ile Privacy Badger kullandığınızda, kullanım oranınız arttıkça uzantının da engellediği izleyici oranı artacaktır. Privacy Badger ait olduğu vakıf bu konularda güvenilirdir.

Maalesef Adblock, test geliştiricisinin oluşturduğu ve testi %100 yapan filtreyi desteklemiyor. Bu yüzden sizi Ublock Origin ya da AdGuard kullanmaya davet ediyorum.

Son düzenleme:
Adguard tavsiye edilen ayarlar gelsin bence. @26318

ad.png

Son düzenleme:
Bu uzantının istediği izinlere bakın.
1613327988152.png

Ublock Origin Ve Adguard'ın izinleri.
1613328059070.png

1613328100235.png

Adblock kullanmayın kullandırtmayın. Yaratıcı bi isim bile bulamamışlar.

Uzun zamandır Opera'nın kendi reklam engelleyicisini kullanıyordum ancak istediğim gibi verimli çalışmıyordu. Önerin üzerine uBlock Origin deneyeceğim. Teşekkürler.

Kozmetik filtrelerin yoksunluğu ve bazı sitelerde reklam engelleyici kapatın uyarı pencerelerini kaldıramıyor.

Screenshot_4.png

2023-02-25_14-52.png

Son düzenleme:
Aynı anda birden fazla reklam engelleyici kullanmak faydasız. Tüm reklam engelleme uzantılarını kaldırın. Ublock Origin ya da AdGuard'dan birini seçin ve önerdiğim ayarları uygulayın.

Reklam engelleyicilerin yanına izleyici engellemek için sadece Privacy Badger öneriyorum.

Yani Ublock Origin ve Privacy Badger ya da AdGuard ve Privacy Badger şeklinde kullanın. @Emil Breivik

Yeni konular

Geri
Yukarı