Adidas bedava ayakkabi yalani virus bulasir mi?

Emma Stone

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Ben buyuk bir hata yapip bu siteye girdim, virus bulasir mi veya bilgilerim calinir mi yardim eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öyle şeylere bulaşmayın lütfen. Ne olup olmadığı bilinmez. Bilgiler derken ne tür bilgiler verdiniz?

Karsima bir şey indirme linki cikti yanlislikla bastim Vodafone'dan abone olma kodu geldi linkte bir yer vardi o kodu yazarsam abone oluyormusum ben de yazmadim aninda ciktim.
Öyle şeylere bulaşmayın lütfen. Ne olup olmadığı bilinmez. Bilgiler derken ne tür bilgiler verdiniz?

Telefonu fabrika ayarlarina sifirlasam belki bilgilerim calinmissa gider mi?

Çok kolay düşülebilen dolandırıcılık yöntemlerinden biri o. Eğer faturalı bir hat numarası girerseniz yüksek değerlerde para alıyorlar hattan. Faturasız bir telefon numarası kullanılırsa öyle bir şey yapıyorlar ki hiç tl olmasa bile Vodafone ya da diğer operatörlere borçlanabiliyorsunuz. Siz en akıllıcasını yapmışsınız. Bundan sonra dikkat edin ve tanıdıklarınızı bu konuda uyarın. İyi günler.

Çok kolay düşülebilen dolandırıcılık yöntemlerinden biri o. Eğer faturalı bir hat numarası girerseniz yüksek değerlerde para alıyorlar hattan. Faturasız bir telefon numarası kullanılırsa öyle bir şey yapıyorlar ki hiç TL olmasa bile Vodafone ya da diğer operatörlere borçlanabiliyorsunuz. Siz en akıllıcasını yapmışsınız. Bundan sonra dikkat edin ve tanıdıklarınızı bu konuda uyarın. İyi günler.

Tamamdir cok sukur iyi ki yazmamisim iyi gunler.

Yeni konular

Geri
Yukarı