Ucuz farelerden virus bulasir mi?

Yaqiz

Decapat
Merhaba. Soru sacma farkindayim ancak ne olur ne olmaz sormak istiyorum. Gecici bir mouse aldim ve markasi Trust. Yaklasik 20TL'ye aldim ancak daha bilgisayara takar takmaz birkac uyari aldim Windows'tan. Şu anki durumlarda da bu kadar ucuz mouse bulmak epey zor. Bildirimler kapali oldugundan da goremedim tam uyariyi ancak daha cok 2 kere Windows sesi geldi. Sizce bir sorun olur mu? Hacklenmem degil mi? :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaspersky ile fareyi taratma gibi bir durum olmadığına göre fareden virüs bulaşmaz. Çok alakasız zaten.

Merhaba. Soru sacma farkindayim ancak ne olur ne olmaz sormak istiyorum. Gecici bir mouse aldim ve markasi Trust. Yaklasik 20TL'ye aldim ancak daha bilgisayara takar takmaz birkac uyari aldim Windows'tan. Şu anki durumlarda da bu kadar ucuz mouse bulmak epey zor. Bildirimler kapali oldugundan da goremedim tam uyariyi ancak daha cok 2 kere Windows sesi geldi. Sizce bir sorun olur mu? Hacklenmem degil mi? :D
İkinci el mi aldınız? Aşırı düşük ihtimal. Uyarı dediğiniz şey muhtemelen Windows'un cihazı kullanıma hazır hale getirmesinin bildirimi.

Hocam 20 TL'lik fare virüsü nasıl atsın. Depolama birimi yok farede. En iyi mouselarda kayıt etmek için ayarları koyuyorlar azıcık bir yer.

Yeni konular

Geri
Yukarı