Adnan Oktar'a 1075 yıl 3 ay hapis cezası verildi

Mahkeme heyeti, Adnan Oktar'ı 'Suç işlemek amacıyla örgüt kurmak ve yönetmek', 'siyasal veya askeri casusluk', 'FETÖ silahlı terör örgütüne üye olmamakla birlikte örgüte yardım etme', 7 kez 'çocuğun nitelikli cinsel istismarı', 27 kez 'nitelikli cinsel istismar', 'kişiyi hürriyetinden yoksun kılma', 'eziyet', 'eğitim hakkının engellenmesi', kişisel verilerin hukuka aykırı olarak kaydedilmesi' ve 'tehdit' suçlarından toplamda 1075 yıl 3 ay hapisle cezalandırılmasına karar verdi.

Kaynak: Adnan Oktar Hakkında Karar Verildi: Bin Yıldan Fazla Hapis Cezası!

Mahkeme heyeti, adnan Oktar'ı 'suç işlemek amacıyla örgüt kurmak ve yönetmek', 'siyasal veya askeri casusluk', 'fetö silahlı terör örgütüne üye olmamakla birlikte örgüte yardım etme', 7 kez 'çocuğun nitelikli cinsel istismarı', 27 kez 'nitelikli cinsel istismar', 'kişiyi hürriyetinden yoksun kılma', 'eziyet', 'eğitim hakkının engellenmesi', kişisel verilerin hukuka aykırı olarak kaydedilmesi' ve 'tehdit' suçlarından toplamda 1075 yıl 3 ay hapisle cezalandırılmasına karar verdi.

1075 yıl sonra bu adam yine aynı şeyleri yapar niye 1075 yıl çok az olmuş(!)

Mahkeme heyeti, adnan Oktar'ı 'suç işlemek amacıyla örgüt kurmak ve yönetmek', 'siyasal veya askeri casusluk', 'fetö silahlı terör örgütüne üye olmamakla birlikte örgüte yardım etme', 7 kez 'çocuğun nitelikli cinsel istismarı', 27 kez 'nitelikli cinsel istismar', 'kişiyi hürriyetinden yoksun kılma', 'eziyet', 'eğitim hakkının engellenmesi', kişisel verilerin hukuka aykırı olarak kaydedilmesi' ve 'tehdit' suçlarından toplamda 1075 yıl 3 ay hapisle cezalandırılmasına karar verdi.

Ağırlaştırılmış müebbet deseler daha iyi değil mi?

Bence, komik olmuş. Ağırlaştırılmış müebbet yeterdi. Hadi 3 kere olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı