ADSL mi VDSL mi?

Hocam şöyle bir durum var siz direk en yüksek desteklediği hızı almışsınız bu da hat değerlerini inanılmaz derecede düşürüyor. Saha dolabına mesafeniz çok olsa 75 Mbit gelmezdi zaten hat değeri olarak. Hattınızın stabil olmamasının bana göre iki nedeni var birincisi bina içi kablolarının kalitesiz olması ikincisi modeminizin kötü olması. Eğer modeme tam hız geliyor ve dalgalanma yaşıyorsanız modemde sıkıntı vardır hatta sıkıntı yoktur. 35 download / 4 upload olan bir pakette sıkıntı yaşamamanız lazım ama yine de siz biliyorsunuz. Bir de taahhüt yok ise Netspeed'e geçmeyi düşünebilirsiniz fiyat daha uygun oluyorsa.

Hocam şöyle bir durum var siz direk en yüksek desteklediği hızı almışsınız bu da hat değerlerini inanılmaz derecede düşürüyor. Saha dolabına mesafeniz çok olsa 75 Mbit gelmezdi zaten hat değeri olarak. Hattınızın stabil olmamasının bana göre iki nedeni var birincisi bina içi kablolarının kalitesiz olması ikincisi modeminizin kötü olması. Eğer modeme tam hız geliyor ve dalgalanma yaşıyorsanız modemde sıkıntı vardır hatta sıkıntı yoktur. 35 download / 4 upload olan bir pakette sıkıntı yaşamamanız lazım ama yine de siz biliyorsunuz. Bir de taahhüt yok ise Netspeed'e geçmeyi düşünebilirsiniz fiyat daha uygun oluyorsa.
modem de bir sıkıntı olmadığına eminim modemim iyi türk telekom çalışanları mahallemin 30dw kaldırabilidğini ve bunun sınır olduğunu daha yüksek bi hız da kopmalar olmasınının gayet doğal olduğunu söyledi. Netspeedin diğerlerinden farkı nedir ?

Türk Telekomu arayıp arazı kaydı açtırın.VDSL kablolarınızı yeniletmeye bakın hocam.Bu şekilde daha stabil internete sahip olursunuz.

Modem de bir sıkıntı olmadığına eminim modemim iyi Türk Telekom çalışanları mahallemin 30dw kaldırabilidğini ve bunun sınır olduğunu daha yüksek bir hız da kopmalar olmasınının gayet doğal olduğunu söyledi. Netspeed'in diğerlerinden farkı nedir?

Türk Telekom'u arayıp arazı kaydı açtırın. VDSL kablolarınızı yeniletmeye bakın hocam. Bu şekilde daha stabil internete sahip olursunuz.

Onu sadece fiyat açısından söyledim hocam. Hat değerlerinizi tam görmüyorum ama 75 Mbit hat olan yerde 50 Mbit nasıl stabil olmuyor onu da anlamıyorum. Netspeed kullanırken noise margin 9.5 olduğunda bile kopma yoktu.

Onu sadece fiyat açısından söyledim hocam. Hat değerlerinizi tam görmüyorum ama 75 Mbit hat olan yerde 50 Mbit nasıl stabil olmuyor onu da anlamıyorum. Netspeed kullanırken noise margin 9.5 olduğunda bile kopma yoktu.
hocam illa internetin gitmesine gerek yok değerler stabil gelmediği zaman oyunlarda ping artışı ws yaşıyorum ve dediğim gibi oyun oynuyorum düşük hızlarda böyle sorunlar yaşamıyodum

Geri
Yukarı