Adult oyun bağımlısı oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Malum iş için yapıyorsan nasıl yapıyorsunuz o çizgi filmlerle arkadaş?
Öyle deme zevkler ve renkler tartışılmaz. Gerçi aralarında çok fazla "cursed" olanları var. Şahsen ben o "iş" için kullanıyorum ancak bazıları var o kadar mantıksız ki.
Örnek olarak veriyorum;
İki adet 7-8 yaşında çocuk tartışıyordu benim çocuğum benim çocuğum diye öz annelerinin hamile haline. Sonrada öz anneleri ikinizinde çocuğu diyip üçlü yapıyorlardı.

1000. mesajımı futa modu önerirken yapacağım aklıma gelmezdi. :D SOS falanda yüklemen gerek, GenderBender falan. Yapamazsan yardımcı olurum.
Hocam oyun hakkında hiçbir bilgim yok, hangi Skyrim'i indireceğim? birde o modların linkini bana atsana.

Öyle deme zevkler ve renkler tartışılmaz. Gerçi aralarında çok fazla "cursed" olanları var. Şahsen ben o "iş" için kullanıyorum ancak bazıları var o kadar mantıksız ki.
Örnek olarak veriyorum;
İki adet 7-8 yaşında çocuk tartışıyordu benim çocuğum benim çocuğum diye öz annelerinin hamile haline. Sonrada öz anneleri ikinizinde çocuğu diyip üçlü yapıyorlardı.
Modlar bu konuyu helak edecek şimdi. :D

@M4VER1CK
Akşama uygun bir şekilde sana ulaştırırım linkleri. :D

Tamamdır

Bu arada hangi Skyrim'i indireceğim ?
Ben Skyrim Special Edition kullanıyorum.
Linkler hazır fakat kural dışı olabilir. :D O yüzden Steam grubumuzda paylaştım. Futa Mods :: Skyrim Modlama hakkında sorular? Eğer hala kural dışı bir şey yapıyorsam, canın sağ olsun. Oradan bir uyarı alayım ben o vakit.
Steam'de konuyu açan kişiyi de eklersen sana yardımcı olur. :D

Ben Skyrim Special Edition kullanıyorum.
Linkler hazır fakat kural dışı olabilir. :D O yüzden Steam grubumuzda paylaştım. Futa Mods :: Skyrim Modlama hakkında sorular? Eğer hala kural dışı bir şey yapıyorsam, canın sağ olsun. Oradan bir uyarı alayım ben o vakit.
Steam'de konuyu açan kişiyi de eklersen sana yardımcı olur. :D
Futa modu için paylaştığın her şeyi indireceğim değil mi ?

Örnek olarak veriyorum;
Pedofili bu bildiğin. 'o iş' için yaptıklarınız umarım normal şeylerdir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı