Çözüm Adultube.info virüsünü kaldırma

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Aynı sorun bende de vardı. Modemim Tp Link genelde bu modem de sorun çıkıyor. Firmware güncelleme ve reset atmama rağmen düzelmedi. AirTies modem aldım şimdi sorun yok.

Aynı sorun bende de var. Firmware güncellemesi yaptım, ESET Smart Security ile defalarca tarattım, sizin önerilerinizi uyguladım ama bir türlü düzelmiyor. Modemimin marka ve modeli: TP-LINK TD-W8901G V3

Aynı sorun bende de var. Firmware güncellemesi yaptım, ESET Smart Security ile defalarca tarattım, sizin önerilerinizi uyguladım ama bir türlü düzelmiyor. Modemimin marka ve modeli: TP-LINK TD-W8901G V3
Öncelikle evdeki bütün bilgisayarlara combofix + kaspersky yükleyin ve hepsinin modem ile bağlantısını kesin. İki programda da tarama yaptırın. Ve bu baş belasından kurtulun. Ben öyle kurtuldum.

Merhabalar

üşenmeden bütün yorumlari tek tek okudum ve yazılanları harfi harfine yaptim. Denemediğim Antivirüs sistemi kalmadi her yola başvurdum ama sonuç hüsran..

Kesin çözümü buln olursa paylaşsin lütfen.

İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar

üşenmeden bütün yorumlari tek tek okudum ve yazılanları harfi harfine yaptim denemediğim Antivirüs sistemi kalmadi her yola başvurdum ama sonuç hüsran..

Kesin çözümü buln olursa paylaşsin lütfen

İyi forumlar.

Modemim Tp Link'ti aynı şeyleri benimde yapmama rağmen sorun çözülmedi. Modemi mi Airties modem ile değiştirdim şuan problem yok.

Airties tavsiye etmiyorum. Modemlerini sattıktan sonra Firmware güncellemesi çıkarmayan bir marka. Uzak durulmalı!

Benim şuanda modem değiştirme gibi bir şansım da yok.

Hangi yönergeleri uyguladınız ? Bana öyle geliyor ki oturduğunuz yerden sorunun kendi kendine çözülmesini bekliyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı