Advanced SystemCare Zararlı mıdır?

ASC'yi önermeyenler ne hikmetse Defender falan kullanıyor. Allah akıl fikir versin. PC açtığımda ilk işim ASC ile sistemi taratmak ve CCleaner kullanmaktır. Kaç senedir kullanıyorum hemde her PC açtığımda eminim sizin PC'lerden daha canavar gibi çalışıyordur sistemim ;) Templeride silmeyi unutmayın saat başı falan :)

ASC'yi önermeyenler ne hikmetse Defender falan kullanıyor. Allah akıl fikir versin. PC açtığımda ilk işim ASC ile sistemi taratmak ve CCleaner kullanmaktır. Kaç senedir kullanıyorum hemde her PC açtığımda eminim sizin PC'lerden daha canavar gibi çalışıyordur sistemim ;) Templeride silmeyi unutmayın saat başı falan :)
Elma ile Armutu birbirine karıştırmayın

Nedense her tarattığımda bir sorun veya en az 2 gb çöp buluyor.
Not : 12 yaşımdayken kullanırdım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı