Aercool Airhawk Duo Kasa için Fan Hızlarını kontrol etme

Aynı kasayı kullanıyorum, kasadaki restart(reset) tuşuna basınca bilgisayar yeniden başlayıp bios ekranını açıyor. Sanırım pini oraya bağlı değil. Renk değiştirme ve fan hızı ayarı için ne yapmalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.
kotrolcunun ustunden tornavida ile reseti kablosunu takacagınız yere dokunun degısıyor ben o şekilde yaptım :D
Aynı kasayı kullanıyorum, kasadaki restart(reset) tuşuna basınca bilgisayar yeniden başlayıp bios ekranını açıyor. Sanırım pini oraya bağlı değil. Renk değiştirme ve fan hızı ayarı için ne yapmalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.
kotrolcunun ustunden tornavida ile reseti kablosunu takacagınız yere dokunun degısıyor ben o şekilde yaptım :D

Ben System fan kısmına 4 pinli girişine takıyorum BIOS'tan hızını ayarladığım zaman hızı düşüyor lakin Windows açılınca tekrar hızlanmaya başlıyor ben bu sorunu çözemedim. Biraz daha kurcaladım sorun şundan kaynaklanıyor. Bende ASUS'un AI Suite 3 programı vardı. Ben BIOS'tan hızı düşürdüğüm halde Windows açılınca program dolayısıyla artıyormuş. Programı kaldırınca sorun düzeldi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı