Aerocool Airhawk Duo kullanıcı deneyimi

Saydığınız 3 kasa arasında, malzeme kalitesi ve soğutma performansı en iyi olan, Gamers Nexus tarafından da 2019'un en iyi kasası seçilmiş; Phanteks P400A modelidir(3 ön fan, 1 arka egzoz fan olmak kaydıyla). Tavsiye ederim. Fan masrafı yapmak istemezseniz, Airhawk Duo gayet yeterli(2x200mm, 1x120mm).

Ben Airhawk Duo kullanıyorum, soğutması üst düzey ama malzeme kalitesi orta düzey bir kasa. Sizi üzmez ama bunu bilerek alın. MB511'in fanları gürültülü çalışıyor, kullananlar biraz şikayetçi. Airhawk'ın LED'leri kapanabiliyor, üstünde kontrolcü ile geliyor, fan hız kontrolü için PWM kablosu da mevcut.

Son düzenleme:
Bu kasayı almak istiyorum ama Sinerji'de stok yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teknobiyotik'te var ama kargosuydu taksidiydi derken 700₺'yi buluyor fiyat.
Ben de sistemimi sinerjiden topladım hocam. bu kasadan olsa direkt olarak sipariş vericem montaj hizmeti dahil ama stoklarında yok gerzeklerin 1 aydan beri de getirmiyolar şaka gibi gerçekten.

hocam kasanın fanlarındaki argb yi nasıl istediğiniz renk yapıyorsunuz bir yazlılımı felan varmı yoksa nasıl oluyor

hocam kasanın fanlarındaki argb yi nasıl istediğiniz renk yapıyorsunuz bir yazlılımı felan varmı yoksa nasıl oluyor

Anakartınızda Argb portu varsa ve gerekli bağlantıları yaparsanız anakart yazılımı üstünden kontrol edebilirsiniz.

kasayı aldım eski 200 tllik powerboost kasam bundan daha serin gösteriyor ryzen master sıcaklık değerinde.Boşta 30' çalışan işlemci şimdi 50' çalışıyor .Acaba nerde bir hata var merak ediyorum .

Kasayı aldım eski 200 TL'lik Power Boost kasam bundan daha serin gösteriyor Ryzen Master sıcaklık değerinde. Boşta 30' çalışan işlemci şimdi 50' çalışıyor. Acaba nerede bir hata var merak ediyorum.

Fan hızı %0 (sıfır)'da 3600X 40 derecede çalışıyor. Fan hızını artırabilirsin veya işlemci macununu kontrol edebilirsin. Olmadı en son çare beğendiğin kasa fanlarından takabilirsin. Mesh kasa olduğu için başka bir yerde hata olduğunu sanmıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…