Aerocool Cylon 4 İlk İzlenim

Merhabalar. Arkadaşıma internetten araştırdığım sonuçlara göre Cooler Master Master Air MA410P yerine Aerocool Cylon 4 tercih ettik. Aralarında 100TL gibi bir fiyat farkı olmasına rağmen performansları eşit hatta Cylon 4 biraz daha iyi sessizlik açısından.

9600KF Stock, Aerocool Aero One Frost kasa ile 15 dakika AIDA 64 Stress testte 60 dereceyi geçmedi. Hem sessiz hem de görünüş (ARGB) bakımından çok iyi olması sebebiyle tercih edilir. Tek eksi yanı kurulumu. Kurulumu sanki ne kadar zorlaştırabiliriz diye düşünmüşler. Takmak 30 dakikamı aldı. Onun dışında fiyatına göre mükemmel diyebilirim. Verileri paylaşamıyorum çünkü şuan o PC'ye erişimim yok. Sadece alacaklara tavsiye etme konusunda kesinlikle tavsiye ederim. Verileri arkadaşımdan daha sonra isteyip burada paylaşabilirim.

Ürün güzel duruyor tamam ama 350 TL'ye MSI Core Frozr S var. Açıkçası ben ikisi arasında kaldım. Core Frozr S'de gayet sessiz ve başarılı bir soğutucu diyorlar. Bilemedim.

300 liraya güzel bir ürün bence. Soğutma performansının da iyi olduğuna eminim.

Ürün güzel duruyor tamam ama 350 TL'ye MSI Core Frozr S var. Açıkçası ben ikisi arasında kaldım. Core Frozr S'de gayet sessiz ve başarılı bir soğutucu diyorlar. Bilemedim.
Biz bu soğutucuyu aldığımızda fiyatı 230TL civarındaydı. MSI nasıldır bilemem ama bu soğutucu güzel duruyor ve sessiz. Ayrıca bizim kullandığımız macun biraz kalitesizdi. Arctic MX-4 2019 falan kullanırsanız bizim sonuca göre bir -5 daha oynar.

Kullanılan anakart ATX mi, mATX mi?

Bende düşünüyorum bu soğutucuyu, ama anakart mATX olduğundan sığacağına emin olmalıyım. :D

Geri
Yukarı