AFAD'a yanlışlıkla 6.500 TL bağış yaptım

Arkadaşlar AFAD'a yanlışlıkla 6.500 TL bağış yaptım, 650 TL yapacaktım. Bunu geri isteme gibi bir şansım var mı, kısa kodlu numaralarını arayıp talep etsem vs. öğrenciyim, çok param yok zaten :(

Sanmıyorum ama bir şansınızı deneyin öğrenci olduğunuz için acırlar belki.
En olmadı kurtaracağınız insanlara 10X eklediniz şeklinde düşünün.

Arkadaşlar AFAD'a yanlışlıkla 6.500 TL bağış yaptım, 650 TL yapacaktım. Bunu geri isteme gibi bir şansım var mı, kısa kodlu numaralarını arayıp talep etsem vs. öğrenciyim, çok param yok zaten :(

AFAD'a değil de Lösev'e vs. gitseydi üzülmezdim hiç yoktan faydası olurdu. Paranın AFAD'a gitmesi yanlış olmuş paranız emin ellerde değil.

download-1.jpeg

Nacizane tavsiyemdir. :)

Lösev mi emin eller?
AFAD'a değil de Lösev'e vs. gitseydi üzülmezdim hiç yoktan faydası olurdu. Paranın AFAD'a gitmesi yanlış olmuş paranız emin ellerde değil.

Savaş çıkacak şimdi, alalım yerimizi.

Türkiye'de herhangi bir bağış kurumuna yapılan bağışların gerçekten amaçlandığı doğrultularda kullanıldığına inanmak artık mümkün değil ama şu yaşanan deprem faciasından sonra birinin hala AFAD gibi bir yere az ya da çok bağış yapmayı düşünmesi de çok mantıksız geliyor bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı