Afganların elini kolunu sallayarak Türkiye sınırlarına girmesi

Merhaba,

Afganlar nasıl bu kadar rahat bir şekilde ellerini kollarını sallayarak Türkiye Cumhuriyeti sınırlarına girebiliyorlar.

Nasıl bu kadar rahat hareket ediyorlar?

Nasıl bu kadar sınırlardan içeri girebileceklerine eminler?

Farkettiniz mi?

Bu Afganlar sanki onları burada birisi bekliyormuş gibi geliyorlar.

Bunlara neden kimse dur demiyor?

Bu ülkenin içişleri bakanı ne yapıyor?

Neden kimse bir açıklama yapmıyor?

Sonumuz ne olacak?

Buyrun az önce izlediğim video :

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Malum parti bir sonraki seçimde kazanamayacağını anlayınca bunları içeri aldı. Muhtemelen vatandaşlık verip oy toplamaya çalışacak

@Yararsız Üye hocam bu yıl üniversite sınavına gireceğim. Babam doktor olmamı istiyor ama ben istediğimden emin değilim. Hatta ne istediğimden de emin değilim. Bana fikir verebilecek insanlar arıyorum.
Bunun için ayrı konu açmanız daha sağlıklı olacaktır ve sevdiğiniz mesleği yapmak elbette önemli olsa da ülkemizden kaçmak için veya refah yaşayabilmeniz için maddi olarak sizi rahat ettirecek bir meslek seçiniz. Okuldan sonra evlenme gibi bir hayaliniz yoksa direkt kaptan-mühendis olabilirsiniz hem ülkelerde iş bulma imkanınız da çok fazla.
Tıp okumanızı önermiyorum hatta ülkemiz insanının kahrını çekmenizi gerektirecek her meslekten uzak durun.

Merhaba,

Afganlar nasıl bu kadar rahat bir şekilde ellerini kollarını sallayarak Türkiye Cumhuriyeti sınırlarına girebiliyorlar.

Farkettiniz mi?

Sonumuz ne olacak?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Girmeleri için fırsat verirsen koşarlar, çıkmalarını söylersen yakarlar, yıkarlar. Onlara değil de bunlara fırsat verenlere sormak lazım.

Merhaba,

Afganlar nasıl bu kadar rahat bir şekilde ellerini kollarını sallayarak Türkiye cumhuriyeti sınırlarına girebiliyorlar.

Fark ettiniz mi?

Bu afganlar sanki onları burada birisi bekliyormuş gibi geliyorlar.

Sonumuz ne olacak?

Buyurun az önce izlediğim video:

Onların içinde kim bilir kaç tane terörist vardır.

Arkadaşlar Türkiye'yi hiç iyi günler beklemiyor.
Türkiye yanıyor, ekonomi çökmüş, insanlar artık dört duvar arasında tıkanarak geçinmek zorunda kalmış, sosyallik iyice bitmiş durumda.
Ve üstüne suriyelisi, afganı, mültecileri elini kolunu sallayarak ülkeye giriyor.

Arkadaşlar Türkiye'yi hiç iyi günler beklemiyor.
Türkiye yanıyor, ekonomi çökmüş, insanlar artık dört duvar arasında tıkanarak geçinmek zorunda kalmış, sosyallik iyice bitmiş durumda.
Ve üstüne suriyelisi, afganı, mültecileri elini kolunu sallayarak ülkeye giriyor.

Hocam benim bu ülkeden pek bir ümidim kalmadı sadece hala malum partiye oy verenlere üzülebiliyorum :(

Merhaba,

Farkettiniz mi?

Sonumuz ne olacak?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı